Sexuolog Weiss: Omluvný dopis za 2 smrti!

26. března 2017 • 01:49
Petr Weiss • Foto: Foto Aha! – Daniel Černovský, aktu.cz, ara

Omluvný dopis za smrt Jaroslava (†55), jeho dcery Terezky (†25) a zranění manželky Jaroslavy (49) Šimpachových poslal rodině sexuolog Petr Weiss (62). Svým Jaguarem XP smetl Ford Focus, v němž všichni tři cestovali.

Jeli na slavnosti. Kousek od domova je ale potkala smrt. V levotočivé zatáčce u Rynárce na Pelhřimovsku dostal sexuolog Petr Weiss smyk a najel na krajnici. Zřejmě pudem sebezáchovy strhl volant, nechtěl skončit ve škarpě. Jenže přejel do protisměru. Tam se srazil s protijedoucím autem. „Vozidlo Ford Focus bylo nárazem odraženo vlevo do silničního příkopu, kde poškodilo listnatý strom,“ píše se v policejním protokolu zveřejněném agenturou aktu.cz.

Otázce na případné odškodnění rodiny se Weiss vyhnul. „Do ukončení vyšetřování o tom nemohu mluvit. Rodině jsem krátce poté poslal omluvný dopis. Počkejte prosím do ukončení vyšetřování,“ dodal. V případě, že by byl obviněn za usmrcení z nedbalosti, hrozily by mu až tři roky vězení.

Vyšetřování tragédii stále běží. „Případ dosud není ukončen. Zatím nebyl nikdo obviněn. Čekáme na výsledky znaleckých posudků,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková. Podle jejích slov advokát sexuologa Weisse rovněž využil práva vyžádat si znalecké posudky. To potvrdil i Weiss: „Ano, zatím čekáme na jejich výsledky.“

 

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy