Sexuální praktika analingus. Umíte ji? | Ženy.cz
 


Sexuální praktika analingus. Umíte ji?

22. března 2017 • 12:00
 • Sexuální praktika analingus. Umíte ji?

  Během této sexuální praktiky dochází ke kontaktu jazyka nebo rtů s řitním otvorem nebo uzdičkou mezi řitním otvorem a genitáliemi. Je to velice intimní záležitost, kterou mnoho lidí v běžné konverzaci nerozebírá, mnohdy je považována za nehygienickou.

 • Proč to vyzkoušet


  Autor: shutterstock
  Někteří experimentátoři se rádi oddávají análnímu sexu. Možná jste si všimla, že stimulace spojení mezi řitním otvorem a genitáliemi je pro většinu mužů vysoce vzrušivá. Když vám při orálním uspokojování náhodně zabloudí jazýček do otvoru, mužná chlouba na to okamžitě reaguje. Řitní otvor a jeho okolí jsou protkány mnoha jemnými nervovými zakončeními, a proto jsou vysoce citlivé. Stimulací těchto míst proto snadno docílíte mužovy erekce. Jazyk je oproti prstům mnohem citlivější, takže rimming, tedy orální stimulace řitního otvoru, může přinášet úžasně slastné pocity, a to nejen u mužů. Samozřejmě abyste si analingus užili, musí se dodržovat určitá pravidla.

 • Čistota nade vše


  Autor: shutterstock
  Předtím než se pustíte do tohoto experimentu, rozhodně doporučujeme osprchovat se. Použijte prst k tomu, abyste zbavili řitní otvor veškerých nečistot, a to i těch, které se nacházejí hlouběji. Pro orální stimulaci není úplně nutný celkový rektální výplach, ale pokud máte možnost, klidně ho proveďte.

 • Oholte se


  Autor: shutterstock
  Ano, chloupky rostou i kolem řitního otvoru, a přestože si myslíte, že vám tam nerostou, určitě se jich tam pár najde. Hladký povrch rekta je nejen příjemnější pro toho, kdo vám rimming provádí, ale zvýší se tím také senzitivita pokožky, a tím pádem bude i pro vás, jako příjemce, zážitek intenzivnější.

 • Pozor na double dip


  Autor: shutterstock
  Toto pravidlo se týká análního sexu stejně jako rimmingu. Pokud vám bude přítel poskytovat toto orální uspokojení, je důležité, aby dodržoval pravidlo týkající se hygieny. V řitním otvoru mohou přebývat bakterie, které jsou velice nebezpečné, pokud by se dostaly do vaginy. Mohly by způsobit nepříjemné záněty. Proto pokud se věnujete řitnímu otvoru, zůstaňte tam a před stimulací vaginy je třeba vypláchnout si pusu.

 • Vypláchněte si


  Autor: shutterstock
  Je vždy hygieničtější si po této disciplíně vypláchnout pusu ústní vodou, která zničí veškeré bakterie. Potom můžete nejen pokračovat bezpečně v dalších hrátkách, ale i to osvěží váš dech a líbání bude pro vás oba příjemnější.

   Článek připravil Blesk pro ženy.

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy