Sexuální horor! Čeho se bojí ženy a co děsí muže?

30. ledna 2017 • 06:00
 • Sexuální horor! Čeho se bojí ženy a co děsí muže?

  Sex, ač si ho všichni užíváme a máme ho rádi, s sebou občas přináší i nejistoty a strachy. Především pokud se chystáte mít sex s někým novým, cítíte nervozitu a bojíte se, aby nedošlo k nějakému trapasu. 

  Stejně jako my ženy, tak i muži mají svou top desítku největších strašáků, na které myslí před sexem. Podívejte se, jak se od sebe liší.

 • Ženy chtějí kondom, muži se bojí pohlavních chorob


  Prvním strašákem, na kterého myslíme my ženy, je obava, že si partner nebude chtít vzít kondom.

  Bohužel se to stává. Muži prý naopak mají největší strach z toho, že by jejich partnerka mohla mít pohlavní chorobu. Evidentně ovšem ne ti, kteří si odmítají vzít kondom.

 • Ženy se bojí pohlavních chorob, muži chtějí naše uspokojení


  Druhou největší hrozbou je pro nás ženy pohlavní nemoc. S tím samozřejmě souvisí i to, proč se nejvíc obáváme toho, že si partner nebude chtít nasadit kondom, protože to je jediná ochrana, která může přenosu pohlavní choroby zabránit.

  Muži mají na druhém místě obavu o to, že žena nebude mít orgasmus nebo nebude uspokojena.

 • Všichni se bojí těhotenství


  Ve třetím bodě se shodují obě pohlaví. Strach z toho, že se kondom naruší, a dojde tak k neplánovanému těhotenství.

 • Předčasná ejakulace nebo nízké sebevědomí

  Tolik žen je na světě a každá je jinak krásná. Ať je ale sebekrásnější, každá má pochyby o svém těle nebo alespoň o nějaké jeho části. Možná právě proto je na našem žebříčku číslo čtyři strach z toho, že se partnerovi nebudeme líbit nahé.

  Muži zase mají strach, aby uhlídali svou vášeň a nezkrátili styk předčasným výronem semene.

 • Ženy mají nízké sebevědomí a bojí se agrese


  Pátá příčka patří obavám o to, že pokud si to z nějakého důvodu rozmyslíme a vlastně sex nechceme, což se nám může klidně stát, nebude muž brát ne jako ne. Trapné vysvětlování, nebo dokonce boj s agresorem není něco, o co bychom při sexu stály. Muži mají na této příčce strach z toho, že se nám nebudou líbit nazí.

 • Ženy se bojí přehnaných požadavků, muži selhání


  Ženy se obávají, že by po nich partner mohl při sexu požadovat jisté praktiky, které by ony nechtěly provozovat. Samozřejmě že když k tomu dojde, je opět nepříjemné to vysvětlovat, ale je důležité nastavit si mantinely. Muži mají strach z toho, že jim selže funkce.

 • Ženy se bojí projevů svého těla, muži toho, že budou špatnými milenci


  Jsme děsné citlivky a mnohým z nás je trapné, co dělá naše tělo. Jsou to jisté funkce, které mnohdy nelze ovládnout. K sexu a životu samému ovšem normálně patří. Muži se v tomto bodě nejvíce obávají toho, že nebudou dost dobrými milenci.

 • Ženy mají strach, že muži budou bez vyvrcholení, muži malého penisu


  Ženy mají na osmém stupínku strašáků obavu, že partner nebude uspokojen a nedosáhne vyvrcholení. Muži se obávají, že velikost jejich penisu nebude dostačující.

 • Ženy: Co když nebudu mít orgasmus? Muži: Mám dost zkušeností?


  Takže až na devátém místě z deseti se ženy obávají toho, že nebudou uspokojeny, že nedosáhnou orgasmu. Je zajímavé, že do mužské desítky se tato obava vůbec nedostala. Muži mají na devátém místě strach z toho, že si o nich partnerka pomyslí, že nemají dostatek zkušeností.

 • Špatné milenky? Mizerný výkon?


  Desítka to uzavírá na strachu z toho, že selžeme jako milenky, nebudeme dostatečně dobré. Muži se zase obávají toho, že po sexu bude všechno najednou hrozně divné a budou se cítit nemístně a nepříjemně.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy