Randová z Ordinace: Proměna za čtvrt mega!

15. dubna 2017 • 07:29
Heluš z Ordinace změnila radikálně vzhled. • Foto: Foto: TV Nova

Úplně jiný člověk! Z brunety s nevkusným líčením i oblečením je po zásahu šikovných maskérů šmrncovní blondýna. Takhle teď budou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 vídat herečku Martinu Randovou (45).

Že je z ošklivky Heluš možné udělat krásku, nevěřila ani sama herečka. „Když jsem se dozvěděla, že z Heluš bude krasavice, říkala jsem si: Panebože, jak to udělají? Jak z Randové chtějí udělat krasavici?” kroutila Martina nechápavě hlavou. Proměna trvala tři dny. Dva dny zabralo dvojité zesvětlení vlasů, jejich zahušťování a prodloužení, třetí pak úprava a líčení.

Do parády si herečku vzala hlavní maskérka novácké show Tvoje tvář má známý hlas. „No já vám nevím, když ze mě dělali starou Heluš, chodila jsem do maskérny o hodinu dřív, teď chodím o tři hodiny dřív. To samo o sobě něco vypovídá,” směje se Martina Randová, která v jednom z dílů Ordinace oblékla luxusní šaty od světoznámého návrháře Oscara de la Renty (†82). „Když mi řekli, kolik ty šaty stály, šly na mě mdloby. V životě jsem na sobě neměla nic tak drahého! Ale jsou krásné a cítím se v nich opravdu báječně,” netajila se nadšením herečka.

Kolik to stálo?
Šaty Oscar de la Renta - 195 000 Kč
Boty Versace, černé se zlatým podpatkem - 9000 Kč
Náušnice, starožitné - 16 000 Kč
Vlasy - 25 000 Kč (dvojí zesvětlení v Tony and Guy: 2x 3000 Kč + zahuštění/prodloužení/úprava: 19 000 Kč)
Líčení na 1 natáčecí den - 5000 Kč
CELKEM - 250 000 Kč

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy