Přistihl přítelkyni s milencem v posteli! Místo výprasku si s nimi udělal selfie

Nevěra partnera dokáže v člověku vzbudit emoce, které by u sebe nečekal. Třiadvacetiletý Texasan o tom ví své: Možná si vždycky představoval, že v podobné situaci vyhrne rukávy a sokovi udělí pořádnou lekci. Ovšem když se tak stalo, vytáhl foťák a - udělal si s dvojicí hříšníků selfie!

Zachoval chladnou hlavu v situaci, kdy by se jiní hrnuli do bitky. Texasan Duston Holloway (23) načapal ve své posteli namol opilou přítelkyni, jak vyspává vedle milence. To, jak se zachoval, z něj udělalo legendu.

Paroháč Duston si totiž vyfotil se spící dvojicí několik selfie snímků, které pak nahrál na Facebook. „Když přijdete a najdete cizího muže v posteli s tou, kterou milujete,“ napsal k nim.

Přiznal ale, že se v něm vařila krev, když je načapal. „Nejdřív jsem mu chtěl nakopat p*del, ale nakonec jsem si v klidu udělal selfie a odešel jako boss,“ popsal situaci Duston. Nevěrnici se mu probudit nepodařilo.

Ťukal jsem na ni, abych ji probudil, ale byla opilá, jak zákon káže. Chtěl jsem se zeptat, jestli mám spát v druhé ložnici a jakou snídani ten týpek má rád,“ směje se Duston. Jestli s prostopášnicí zůstal, není jasné.

Podívejte se, jak to dopadá, když paroháč neovládne své nervy: