Při sexu předstírej mrtvou! Jak znechutit manželský sex podle příručky z 19. století!

Zatímco dnešní časopisy pro ženy jsou plny rad, jak si milování s partnerem co nejvíce užít, před sto dvaceti lety dostávaly ženy zcela jiné pokyny. Aby se náhodou muži intimní chvíle s manželkou nezalíbíly a nenutil ji tak "dělat ty věci" příliš často, dostávaly mladé dívky rady takové rady do života, které měly sex manželovi co nejvíce znechutit. Přečtěte si, jak se měly v posteli chovat!

Průvodce sexem existují zřejmě od nepaměti, ale tenhle je obzvlášť výživný. Napsala ho Ruth Smythers, manželka amerického pastora, a rady v něm obsažené by vás spolehlivě připravily o partnera.

Místo toho, jak ze svého milování udělat to nejlepší v životě, je tahle kniha plná rad, jak se milování s manželem vyhnout. Její fígle a lsti staré 122 let opravdu stojí za to. Co byste například rozhodně měla dělat? Předstírejte únavu, nemoc, ospalost a bolesti hlavy, nejlépe hodinu před spaním, abyste se sexu vyhnula. Hádky, hubování a hašteření také zabírají.

Když tyto rady nezabírají a k sexu přesto dojde? Co dělat, aby to muže zase na drahně dlouhou chvíli přešlo, se dočtete ZDE.