Pepa Dvořák: Umírání mladičké milenky a pokus o sebevraždu!

30. května 2017 • 11:15
Josef Dvořák měl nádor tlustého střeva. • Foto: Foto Aha! – Petr Novotný, ara

Herec Josef Dvořák nedávno oslavil 75. narozeniny! Kromě toho, že se čtyřikrát oženil, měl i spousty milenek. Jedna z jeho lásek tragicky zahynula v pouhých 18 letech!

Komik a náš nejznámější vodník Josef Dvořák se ženil celkem čtyřikrát. Manželky měl však jen tři. Jeho druhé ženě Zuzaně totiž své „ano“ řekl dvakrát! Jejich manželství předtím ztroskotalo kvůli milence Aleně, která byla o deset let mladší než herec. „Pepa je velice věrný člověk, ale jak je upřímný a čestný, začíná nové vztahy naplno,“ prozradila autorka jeho životopisů Marie Formáčková Blesku.cz.

Alenku však srazilo auto a boj o život v nemocnici nezvládla, Pepa tak o svou lásku přišel. „Alenka studovala právnickou fakultu, ale seznámili jsme se v divadle. Prožili jsme spolu řadu nádherných dnů, než mi zemřela při autonehodě,“ vzpomíná Josef Dvořák, dnes již téměř třicet let šťastně ženatý s manželkou Jájou.

„Alenka vyšla z domu nakoupit a jakýsi řidič nepochopitelně předjížděl z pravé strany do levé. Ona se podívala správně, ale on ji smetl… Pepa byl v liberecké nemocnici za ní, ležela tam několik dní v kómatu a pak zemřela,“ popisoval Blesku.cz smutné události jeden z Dvořákových kolegů s tím, že v den nehody navíc Alenka slavila narozeniny. Útěchu našel Dvořák v alkoholu a během pobytu na Kubě chtěl spáchat sebevraždu! Odplaval daleko do oceánu, ze kterého se nechtěl vrátit, kolegové z Československa ho ale zachránili.

Text publikoval server ahaonline.

Autor: nh
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy