Maturitní tablo.

Maturitní tablo. Zdroj: YouTube

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Maturitní tablo.
Maturitní tablo.
Nejoriginálnější tablo roku 2013!
Takhle tablo vypadá celé
6
Fotogalerie

Odvážné maturitní fotografie. Podívejte se, to bude zírat!

Maturitní tabla již tradičně zdobí města. Je fakt, že by nemusela být úplně strohá a nudná, trochu originality nezaškodí. Ale co je moc, to je moc…

Pozdvižení vyvolala na internetu fotografie, na níž byly maturantky pouze v rouše Evině. Jak se ale ukázalo, šlo o podvrh, žádná z vyobrazených dívek na Obchodní akademii Olomouc, jíž bylo tablo neznámým vtipálkem přiřčeno, nikdy nestudovala.

„V žádném případě nejde o tablo některého z maturitních ročníků naší školy. A to ani nějaké neoficiální. Fotografii viděli třídní učitelé všech ročníků a vyloučili, že by na ní byly nějaké žákyně naší školy,“ řekl Blesku zástupce ředitele olomoucké školy. Pobouřeny byly i maturantky. „Vůbec nechápeme, co to má znamenat. Na fotce jsem nenašla jedinou studentku, kterou bych znala. Ta fotka sama o sobě je sice docela pěkná a je to možná zajímavý nápad, ale nemyslím, že by některá z mých kamarádek do tak odvážného experimentu, zvlášť před maturitou, šla,“ nechala se slyšet jedna ze skutečných studentek zmíněné akademie.

Podívejte se na inkriminovaný snímek, na němž však již jsou z pochopitelných důvodů obličeje dívek začerněny, což v původní podobě údajného tabla nebylo. Co tomu říkáte? Kromě této fotky nabízíme ještě další, které jsme pro vás na YouTube objevili. Třeba se vám některá zalíbí a necháte se inspirovat!