Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: KOBOZ SERVICE s.r.o.

Obdarujte své blízké praktickými i milými dárky od srdce

Políčka v adventním kalendáři mizí snad den ode dne rychleji. A to znamená jediné. Vánoce už jsou opravdu za rohem. Pokud však ještě nemáte dárky, stále je dost času situaci napravit. Chybí vám nejen dárky, ale také inspirace? V našem vánočním rádci ji během chvilky načerpáte.

Něco pro krásu

Jedním z nejčastějších vánočních dárků pro méně blízké lidi jsou různá mýdla, pěny do koupele a kosmetické dárkové balíčky. Dárky pro krásu mají zkrátka svou tradici a svým způsobem i kouzlo. Minimálně v tom, že má obdarovaný na pár měsíců s nákupem hygieny vystaráno, což se zvlášť v dnešní době cení.

Pokud však hledáte inspiraci, pravděpodobně pátráte po něčem trošku originálnějším. Zkuste tentokrát darovat místo kosmetiky například sadu pro bělení zubů nebo elektrický zubní kartáček. Jedná se o praktické pozornosti, po kterých spousta lidí na jednu stranu touží, ale na druhou stranu jejich nákup stále odkládá.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: nazuby.cz

Pokud vám přijde ústní hygiena dárkem příliš osobním, můžete sáhnout po značkovém oblečení a doplňcích. Skvělou volbou je například značka Tommy Hilfiger, která kromě super funkčního a stylového oblečení nabízí například také hodinky a další doplňky pro ženy i muže.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: zalando-lounge.cz

Pro domácí pohodu

Na pomezí osobního a praktického dárku jsou příjemné věci (nejen) do ložnice. Například takové mikroplyšové povlečení, které zahřeje i v nejchladnějších měsících a ložnici dodá útulnost, nebo třeba deka s beránkem, do které je příjemné zachumlat se při pohodových večerech s knihou, čajem a svíčkou. Pokud hledáte dárek pro někoho, koho baví stále zkrášlovat a zútulňovat své bydlení, můžete sáhnout také po aromaterapeutických difuzérech či olejíčcích, které dodají každé domácnosti jedinečné kouzlo – nejen to vánoční.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: mkluzkoviny.cz

A také pro potěchu mlsných jazýčků

Nejpraktičtější dárek je ten, co jde sníst nebo vypít. Chcete darovat jedlý dárek, ale nemáte čas, vůli nebo schopnosti udělat domácí?

Pak můžete sáhnout třeba po belgických pralinkách nebo hřejivém čaji. Milovníci kofeinu ocení kvalitní kávu. A pokud vám přijde káva či čaj málo, můžete pořídit dárkové balení například s hrníčkem či mlýnkem. Zajímavým dárkem mohou být také máslové sušenky nebo pro ty, co dávají přednost slanému mlsání, výběr nejlepších francouzských paštik.

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie | Zdroj: rigalli.cz

Na dárky je ještě chvilku čas, nezapomeňte  ale, že se před Vánoci může doba dodání balíčků prodloužit, proto už raději nákupy příliš dlouho neodkládejte!