sex

sex Zdroj: shutterstock

sex
sex
3
Fotogalerie

Několikanásobný orgasmus? Tohle je návod, jak ho dosáhnout

Možná si některé z vás řeknou, že by bylo skvělé dosáhnout alespoň jednoho orgasmu, protože se vám to v životě ještě nepodařilo. Pravda je, že takových žen existuje bohužel až moc. Naštěstí se všechno dá natrénovat. A to včetně orgasmů opakovaných. 

Pokračování 2 / 7

Uvolnění

Orgasmus
Orgasmus | Zdroj: shutterstock

Opravdu hluboké orgasmy jsou otázkou uvolnění a relaxace. Musíte být proto připravena pustit se do neznáma a nechat se unášet. Přestat se kontrolovat. Mnohonásobné orgasmy jsou totiž otázkou mysli, protože – jak se říká – orgasmus ženy brzdí žena sama, pokud se nedokáže dostatečně uvolnit.

Pokračování 3 / 7

Zpomalte ho

Orgasmus
Orgasmus | Zdroj: shutterstock

Mužská výdrž je zásadním parametrem k uspokojení ženy. Průměrný muž vydrží mezi třemi až sedmi minutami, než vyvrcholí, kdežto ženy potřebují deset až dvacet minut. Dochází tedy k takovému časovému okénku. Na to můžete vyzrát předehrou, která bude orientována na vás. S tím souvisí další bod našeho návodu.

Pokračování 4 / 7

Nechte ho vás hýčkat

Orgasmus
Orgasmus | Zdroj: shutterstock

Váš partner jistě nechce nic jiného, než abyste dosáhla orgasmu. Naplňuje ho to potěšením a vzrušuje ho vidět vás ve stavu totální euforie. Většina milenců je trpělivá a ráda věnuje ženám tolik pozornosti, kolik si zaslouží. Ženy samotné mají ale někdy problém s tím, tuto pozornost přijímat. Pokud si budete v duchu říkat „trvá mi to dlouho, už ho to musí unavovat“, potom na orgasmus – a tuplem na ten mnohonásobný – zapomeňte.

Pokračování 5 / 7

Veďte jeho ruce

Orgasmus
Orgasmus | Zdroj: shutterstock

Většina žen dosahuje orgasmu tím, že jim muž věnuje pozornost prsty nebo ústy, proto byste se měla ujistit, že ví, jak to funguje. Ukažte mu, jak to máte ráda, a pak ho nechte, ať objevuje a hraje si s vámi. Pro spoustu žen je bezkonkurenčně nejlepší kombinace orálního sexu a stimulace prsty uvnitř vaginy. Logicky – těmito způsoby se vám dostává dvojí stimulace. To vás k prvnímu orgasmu dovede zaručeně.

Pokračování 6 / 7

Nadechněte se

sex
sex | Zdroj: shutterstock

Po prvním orgasmu byste si měla chvilinku vydechnout. Když jste vzrušená, máte možná jako mnoho lidí tendenci zadržovat dech nebo dýchat velice mělce. Pokud se naučíte prohloubit dýchání, pravidelné výdechy a nádechy vám pomohou zůstat v okamžiku situace, a prohloubí tak vaše sexuální potěšení.

Pokračování 7 / 7

Přejděte na orgasmický sex

sex
sex | Zdroj: shutterstock

Jakmile si dáte chvilku pauzu, pokračujte pohlavním stykem. Až bude partner uvnitř, nepřestávejte stimulovat také klitoris. Je jen opravdu málo žen, které dokážou vyvrcholit pouze z vnitřní stimulace. Vaginální orgasmy jsou otázkou totálního uvolnění, nebojte se, že se počuráte, pokud máte to nutkání. Uvolněte se a poznáte pocit, který vám vyrazí dech. Jakmile víte, jak na to, nebrání vám nic v tom, orgasmy během jedné sex seance ještě rozmnožit.

Článek připravil Blesk pro ženy.cz.