Nejslavnější živá Barbie je z Ukrajiny. Víme, jak vypadá bez make-upu!

Neváhají podřídit celý život tomu, aby vypadaly jako jejich milované panenky. Leckterá kvůli tomu podstupují plastické operace, aby dosáhly toho zcela nepřirozeného pasu a jejich obličej byl co nejvěrnější. Styling jim trvá hodiny, ale když sundají makeup, vypadají jako holky odvedle. Ukrajinka Valeria Lukyanova (31) je toho důkazem.

Valeria Lukyanova patří mezi světově známé živoucí Barbie. Tato žena, která se narodila v Moldavsku, sama sebe s nánosem make-upu rozhodně nepřipomíná. Když si ho ale sundá, vypadá jako normální holka...

Sama Lukyanova se před časem navezla do dívek, které jsou podle ní ošklivé vnitřně. „Některé holky si jednoduše myslí, že jim není pomoci, a tak raději leží na gauči a cpou se pečivem. Nechápou, proč by měly posouvat nějaké svoje limity, raději se budou zabývat ostatními než samy sebou. Myslím, že tohle vypovídá o jejich vnitřní ošklivosti,“ řekla DailyMailu.

I Česko má svoji živoucí Barbie. Je jí sedmnáctiletá Gabriel Jiráčková, která plánuje uspět v Americe se svým zpěvem a také se těší na mnoho plastik, které má před sebou.