Nejintimnější sexuální pozice! Víte, jak na ně?

13. března 2017
 • Nejintimnější sexuální pozice! Víte, jak na ně?

  Je spousta věcí, které vás a vašeho miláčka sbližují. Společné zážitky, dovolená nebo večeře při svíčkách, ale není nad to, pěkně si zařádit v peřinách. Při těchhle polohách navážete ten nejintimnější kontakt a vaše láska bude vzkvétat.

 • Baletka


  Když budete před svým partnerem stát, bude pro něj mnohem snazší dráždit váš bod G a jako bonus je tu pocit toho, jak vás celou dobu svírá v náručí a vaše propojení bude velice intenzivní. Takže jak na to. Stojíte proti sobě čelem, vy omotáte jenu nohu kolem jeho boků a on vás bude houpat. Pro ještě větší potěšení, provozujte tuto polohu ve sprše, teplá voda vám bude stimulovat nervová zakončení v pokožce.
 • Zabalený dáreček


  Tato poloha, kdy k sobě tisknete obličeje, vám dá pocit neuvěřitelné blízkosti, ještě ke všemu můžete po celou dobu zůstat v těsném propojení. Lehněte si na bok, čelem k sobě a zatím co do vás vniká, omotejte své nohy kolem jeho boků a pevně ho jimi tiskněte k sobě, abyste docílili intenzivnějšího pocitu.
 • Konfrontace


  Je to v podstatě takový mnohem citlivější a smyslnější tanec v klíně. Tato poloha vám dává plnou kontrolu nad vaším klitorisem a jeho penisem. Posaďte partnera na židli nebo na kraj postele a vylezte si na něj, čelem k němu a pohybujte tělem nahoru a dolu. Partner bude mít volné ruce a ty může použít k laskání dalších vašich erotogenních oblastí.
 • Horolezec


  V této poloze ležíte na zádech, zvednete nohy do vzduchu a muž je nad vámi v poloze, jako by dělal kliky. V této poloze do vás proniká zase z trochu jiného úhlu a uvidíte, že pocítíte ten rozdíl. Vy můžete laskat jeho mužnou hruď.

 • Preclík


  Položte se na levý bok a ohněte pravou nohu, kterou omotáte kolem jeho pravého boku. Partner tak klečí nad vámi s vaší levou nohou pod sebou mezi svýma nohama. Tahle poloha vám vyrazí dech, nebudete chtít, aby přestal. Pomalé přírazy a jeho ruce, které mohou velice snadno dráždit zároveň váš klitoris, to je kombinace snů.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy