Nejintimnější sexuální pozice! Víte, jak na ně?

13. března 2017 • 15:00
 • Nejintimnější sexuální pozice! Víte, jak na ně?

  Je spousta věcí, které vás a vašeho miláčka sbližují. Společné zážitky, dovolená nebo večeře při svíčkách, ale není nad to, pěkně si zařádit v peřinách. Při těchhle polohách navážete ten nejintimnější kontakt a vaše láska bude vzkvétat.

 • Baletka


  Když budete před svým partnerem stát, bude pro něj mnohem snazší dráždit váš bod G a jako bonus je tu pocit toho, jak vás celou dobu svírá v náručí a vaše propojení bude velice intenzivní. Takže jak na to. Stojíte proti sobě čelem, vy omotáte jenu nohu kolem jeho boků a on vás bude houpat. Pro ještě větší potěšení, provozujte tuto polohu ve sprše, teplá voda vám bude stimulovat nervová zakončení v pokožce.
 • Zabalený dáreček


  Tato poloha, kdy k sobě tisknete obličeje, vám dá pocit neuvěřitelné blízkosti, ještě ke všemu můžete po celou dobu zůstat v těsném propojení. Lehněte si na bok, čelem k sobě a zatím co do vás vniká, omotejte své nohy kolem jeho boků a pevně ho jimi tiskněte k sobě, abyste docílili intenzivnějšího pocitu.
 • Konfrontace


  Je to v podstatě takový mnohem citlivější a smyslnější tanec v klíně. Tato poloha vám dává plnou kontrolu nad vaším klitorisem a jeho penisem. Posaďte partnera na židli nebo na kraj postele a vylezte si na něj, čelem k němu a pohybujte tělem nahoru a dolu. Partner bude mít volné ruce a ty může použít k laskání dalších vašich erotogenních oblastí.
 • Horolezec


  V této poloze ležíte na zádech, zvednete nohy do vzduchu a muž je nad vámi v poloze, jako by dělal kliky. V této poloze do vás proniká zase z trochu jiného úhlu a uvidíte, že pocítíte ten rozdíl. Vy můžete laskat jeho mužnou hruď.

 • Preclík


  Položte se na levý bok a ohněte pravou nohu, kterou omotáte kolem jeho pravého boku. Partner tak klečí nad vámi s vaší levou nohou pod sebou mezi svýma nohama. Tahle poloha vám vyrazí dech, nebudete chtít, aby přestal. Pomalé přírazy a jeho ruce, které mohou velice snadno dráždit zároveň váš klitoris, to je kombinace snů.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy