Nečekané! Eliška Bučková se vyjádřila k Noidově manželské krizi. Dost překvapí, co řekla…

13. dubna 2017 • 20:39
Eliška o rozchodu Vaška a Gábiny • Foto: herminapress.cz

Modelka Eliška Bučková (27) okomentovala manželskou krizi svého expřítele Václava Noida Bárty (36). Její slova všechny hodně překvapila!

Hudebník a muzikálový zpěvák Václav Noid Bárta a jeho manželka, modelka Gabriela Dvořáková (28), procházejí velkou manželskou krizí. Zatím není vůbec jisté, jestli ti dva zůstanou nakonec spolu, anebo se rozvedou. Přitom donedávna patřili mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu.

Co si o této nepříjemné situaci myslí muzikantova bývalá partnerka modelka Eliška Bučková? „Za dveře jim nevidím, nevím, jak to mají. Tu informaci jsem zaslechla a je mi to upřímně líto. Plánovali jsme, že v létě k nám přijedou na Katlov. Vašek je vášnivý rybář a Gabča má ráda přírodu, takže jsme chtěli, aby si užili ryb. Je mi to hrozně líto. Věřím, že to vyřeší, že se jim to podaří ustát,“ nechala se slyšet pro Super.cz.

Svým vyjádřením hodně překvapila. Nevypadalo to totiž, že by modelka Eliška Bučková byla se svým expartnerem vůbec v kontaktu. „Bavíme se. Já jsem šťastná ve vztahu, oni byli také, tak nebyl žádný problém. Kdyby byl po rozchodu jeden z nás zhrzený a nepřál štěstí tomu druhému, což je v dnešní době velmi časté, tak bychom se asi nebavili. Máme ale oba fungující vztahy, a doufám, že ten jejich také bude znovu v pořádku, proto není důvod spolu nemluvit. Naopak,“ dodala modelka, která po boku rybáře Jakuba Vágnera (37) jen září.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy