Na tohle myslí muži, když vás orálně uspokojují

2. listopadu 2016 • 15:00
 • Na tohle myslí muži, když vás orálně uspokojují

  Není pochyb o tom, že muž, který před sebou v posteli vidí nahou ženu, tak trochu přestává myslet. Jediné, co v tu chvíli cítí, je pud a touha se toho nahého těla dotýkat. Vše se ovšem dost mění, jakmile se rozhodne, že vás potěší orálně. Takovou misi je třeba dokončit úspěšně, abyste nelitovala, že jste s ním skončila v posteli. Na chvilku odsune své ego a touhu po vlastním uspokojení a soustředí se pouze na vás. Zajímá vás, co mu postupně proběhne hlavou? Prozradíme vám to. 

 • Jsem tady správně?

  Najít mužův penis není nikdy problém. Zvláště pokud je muž vzrušený. Jenže ženský klitoris je jiný. S tím to muži tak jednoduché nemají. Občas je to docela bojovka, ale dříve nebo později ho většinou najdou. Zvláště když jim s tím trošičku pomůžete. Neváhejte proto a naveďte jej tam, kde je vám to nejpříjemnější. 
  Autor: shutterstoclk

 • Nádhera, to je ale výhled!


  S hlavou ve vašem klíně na vás muži hledí velice rádi. Na ženu při tom vlastně pohlížejí od pasu nahoru, kde kralují vaše prsa, zatímco když pohlédnou od pasu dolů, vidí zcela jiný svět. Ten muži velice rádi objevují a prozkoumávají – strávili by v něm klidně celé hodiny.
  Autor: shutterstock

 • Auvajs, to píchá…


  Ano, stejně tak jako my nemáme rády takové to strniště, které škrábe jako smirkový papír, mívají muži stejné pocity, když narazí na lehce odrostlé chloupky v ženském klíně. Ne snad, že by je to vážně odradilo, zase tak moc to většinou neřeší. Ale pokud vy ani váš milý nefandíte vyholování ženského klína, nechte ochlupení povyrůst do takové délky, která už neškrábe.
  Autor: shutterstoclk

 • Počkat, byl tohle orgasmus?


  Podobná písnička jako při hledání klitorisu. Mužské vyvrcholení je stejně jednoznačné jako jeho erekce, takže není o čem pochybovat. U ženy je to občas složitější, a muži si tak vůbec nemohou být jistí, zda svou partnerku uspokojili, nebo ne. Pokud se ještě žena navíc rozhodne předstírat, což je mimochodem úplně špatně, muž nemá šanci zjistit, co se skutečně děje. 
  Autor: shutterstoclk


 • Takže už jsem tady hotov?


  Pokud muž tápe a neví, jestli svou orální misi dovedl k úspěšnému závěru, možná byste mu to mohla alespoň naznačit. Není třeba se bát, že na takové znamení čeká jen proto, že už to chce mít za sebou, většinou ho to také dost baví. Ale potěší ho, když bude vědět, zda jste měla, nebo neměla orgasmus. Nebo mu alespoň dejte najevo, že se vám to vážně líbí, protože jen o orgasmus nejde a některé ženy tímto způsobem vyvrcholení nedosáhnou – pokud tomu tak skutečně je. O to více se bude snažit. 
  Autor: shutterstoclk

 • Doufám, že si zasloužím odvetu…


  Jeden pro vás a jeden pro něj. Tak to bude spravedlivé. Rozhodně alespoň v mysli mnohých mužů, kteří mají pocit, že pokud vás uspokojili orálně, zaslouží si teď něco podobného. Ne, ne, neodsuzujte je za to, copak často nepomýšlíte na stejnou spravedlnost? 

  Článek připravil Blesk pro ženy.

  Autor: Shutterstock.com

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy