Na těchto pět typů sexu zapomeňte! Které to jsou? | Ženy.cz
 


Na těchto pět typů sexu zapomeňte! Které to jsou?

16. srpna 2017 • 06:00
 • Na těchto pět typů sexu zapomeňte! Které to jsou?

  Některé věci je lepší nechat odehrát jen ve svých představách. Na první pohled vypadají sice žhavě, nebezpečně a lákavě a posilněni alkoholem často vyhodnotíme danou věc jako skvělý nápad. Následky ovšem bývají kruté a často tak potěšení nestojí za to, co následuje. Který druh sexu radši vynechte?

 • Sex s kamarádem

  Při troše štěstí máte ve své blízkosti muže, který je vaší vrbou a spřízněnou duší, člověkem, který vás vyslechne, poradí vám, někým, na koho se můžete spolehnout. Jste právě single a po třetí skleničce vám kamarád začne připadat překvapivě přitažlivý? Raději s pokusem o sblížení vydržte do doby, kdy se z alkoholového opojení vyspíte. Zvažte, jestli chcete riskovat vzácné přátelství pro chvilku potěšení. Milenců můžete mít spoustu, ale opravdoví přátelé se hledají těžko.

  „Stačil jeden mejdan, splín a pocit, že už si nikoho nenajdu – a Martin zafungoval jako utěšitel, bohužel příliš důsledně. Druhý den nám oběma bylo trapně a bojím se, že to mezi námi nikdy nebude jako dřív,“ říká devětadvacetiletá Eva.

 • Sex s nadřízeným

  Je váš šéf v práci opravdový sekáč nebo vás rajcuje moc, kterou má? Tenhle led je opravdu tenký a milostné pletky s nadřízeným pro vás můžou skončit katastrofou. Scénáře jsou různé, ale málokdy mají dobrý konec. Ohrozíte svou kariéru na místě, kde jste, ale může se stát i to, že nedostanete doporučení, které byste si při případném odchodu zasloužila. Svět je malý a informace tohoto druhu se šíří velmi snadno.

  Své o tom ví i dvaatřicetiletá Renáta: „Můj milostný poměr s šéfem byl ve finále pohromou. Zřejmě se začal bát, abych nechtěla víc a nezničila jeho manželství. Začal mě šikanovat a kritizoval i práci, která by mu v minulosti připadala v pořádku. Když jsem podala výpověď a odcházela do jiné firmy, ještě se spojil s mým nadřízeným a řekl mu, ať si na mě dá pozor, že jsem svým nepřístojným chováním málem rozložila celý tým. Tuhle pověst jsem pak dlouho narovnávala. Takže sex s někým z práce? Nikdy víc!“

 • Kamarád partnera

  Parťák vašeho přítele či muže by měl pro vás být opravdové tabu. Zvlášť mají-li společnou dlouhou minulost a pojí je opravdové přátelství. Takové spojenectví mezi chlapy je často pevnější než partnerské pouto, páry se rozcházejí, kamarádi zůstávají. Uvědomte si, že by to byla hned dvojitá zrada: za prvé byste podvedla svého muže, za druhé by ho podrazil jeho další blízký člověk. Vážně by to stálo za to?

  „Jednou jsem byla vážně naštvaná na svého kluka a nenapadlo mě nic jiného, než že se vyspím s jeho kámošem, se kterým se zná už od základky. Ani to nedalo moc práce a upřímně: hned potom, co jsme spolu skončili, jsme si uvědomili, jaká to byla blbost,“ vypráví jednadvacetiletá Jana. „Jenže už bylo pozdě. Cítili jsme se hrozně a nakonec jsme to Pavlovi řekli. Dopadlo to tak, že nás oba poslal do háje. Jenže zatímco s kamarádem se nakonec zase dali dohromady, já zůstala sama a nemluví se mnou ani jeden z nich.“

 • Sex s gayem

  Máte neodolatelného kamaráda gaye, se kterým si skvěle rozumíte a můžete mluvit o všem – od nakupování až po sex? Nespojujte si jeho ochotu a empatii s možností, že jste natolik výjimečná, že byste ho dokázala změnit. Dokonce i kdyby mezi vámi proběhl intimní kontakt. To se stává. Gay gayem zůstane a jeho sexuální orientace nezmění vaše duševní souznění. Berte ho jako kamarádku, se kterou si nikdy nebudete konkurovat.

  „Petr byl prostě dokonalý, skvěle vypadal, choval se ke mně jako k princezně, vždycky měl připravený nějaký kompliment. Po jedné párty jsme skončili u mě doma, povídali si, popíjeli a nakonec spolu skončili v posteli. Sex s ním byl jiný, něžnější, ale zároveň trochu míň intimní. Ráno jsem byla zamilovaná až po uši, on se choval, jako by se nic nestalo. Marně ho miluju už tři roky a je mi čím dál tím jasnější, že z toho nic nebude. Jenže na něj pořád nemůžu přestat myslet a nikdo jiný mě nezajímá. Nevím, jak se z toho začarovaného kruhu dostat,“ svěřila se třicetiletá Ivana.

 • Sex s bývalým

  Rozešli jste se, ale pořád zůstáváte v kontaktu, někdy až nevhodně blízkém. Víte, že spolu dlouhodobě nedokážete fungovat, ale sex s ním je skvělý. Zároveň vám brání jít dál, zapomenout a potkat někoho nového a vhodnějšího. Jestli vám sex s expartnerem pomáhá se sebevědomím a zaplnit aktuální prázdné místo v životě, berte ho jen jako berličku pro přechodné období a také tak k němu přistupujte. Nepřipouštějte si, že by vaše dočasné sblížení mohlo vyřešit problémy, které jste ve vztahu měli.

  „Já a Roman jsme na sebe ani po rozchodu nemohli zapomenout, sex s ním byl super. Netrvalo dlouho a skočili jsme na to zas. Scházeli jsme se v mém bytě a já si po jeho několikáté návštěvě uvědomila, že se zase děje to, co mi ve vztahu vadilo. Oblečení, které dřív dával aspoň na židli, se teď válelo po celém bytě. Hrneček s nedopitým kafem opět zůstával u postele, jídlo a pití jsem samozřejmě nakupovala a platila já. Rozhodně se nemíním vracet k životu, kdy jsem mu dělala služku,“ uzavírá šestatřicetiletá Denisa.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy