Máte vlnité vlasy? Naučíme vás, jak s nimi pracovat!

21. dubna 2017
.. • Foto: shutterstock.com

Vlnité, nebo rovné? Ať máte jakékoli, kolikrát zatoužíte po jiných. Proč nepodpořit přírodu a nevyhrát si třeba s vlnami? Zkuste pár našich rad a triků.

Nabízíme pár rad, jak si poradit s vlnitými vlasy, kudrlinami či přímo afrem:

1. Pokud máte vlasy barvené nebo odbarvované, je dobré investovat do Olaplexu 3 pro domácí péči. Jednou týdeně je dobré použít i masku na vlasy, protože vlnité a kudrnaté vlasy mají sklony k suchosti a krepatění.

2. Umyté vlasy je chyba třít ručníkem, aby byly co nejdřív suché. Musíte je jen vymačkat do ručníku a počkat až uschnou.

3. U vlnitých a kudrnatých vlasů je dobré, když jsou umyté vetřít krém na podporu vln, respektive stylingové přípravky s krémovou nebo gelovou texturou.

4. Při fénování stále rukou vlasy mačkejte tak, abyste podpořily vlny. Můžete přidat i olej. Ten se dává jen do konečků vlasů. V případě, že olej vetřete ke kořínkům, budete mít kadeře okamžitě mastné.

5. Vlasy si fénujte v předklonu a prsty tvarujte účes i tvar vln. Mezi fénováním ještě přidejte gel nebo krém na vlny, trochu oleje a nakonec vlasy zafixujte mořskou solí na vlnité vlasy.

6. Pokud se vám úplně všechny vlasy nevlní a chcete mít na hlavě jednotné vlny, pracujte s prsty, kulmou nebo pinetkami. Např. natočte drobné pramínky vlasů na kulmu, ale zase jen tak, aby nakulmované vlny kopírovaly vaše přirozené.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy