Medvěd mazlíkem.

Medvěd mazlíkem. Zdroj: YouTube

Medvěd mazlíkem.
Medvěd mazlíkem.
Medvěd mazlíkem.
Medvěd mazlíkem.
Medvěd mazlíkem.
8
Fotogalerie

Krmení medvěda. A ještě víc: Bydlení, mazlení a hraní. S šelmou!

Ruská rodina adoptovala medvídě. Netrvalo dlouho a přerostlo jim přes hlavu. A rázem měli doma ohromného huňáče s velikou tlamou a tlapami jako ozubené lopaty.

Světlana a Jury Panteleyenko si tříměsíční medvídě vzali domů roku 1993. Pojmenovali ho Stepan, a nejenže si jej ochočili tak, že se z něj stal v podstatě domácí mazlíček – i když trochu větší velikosti –, ale pořídili mu webové stránky.

Stepan dosáhl výšky asi 2,25 metru a váhy 350 kilogramů. Přesto nepřestal být rodinným miláčkem. Sice jako jiní, tedy zejména ti menší, nespí třeba v posteli v ložnici manželů, ale ve svém vlastním obydlí, v domě je vždy vítán. S rodinou svých „páníčků“ stoluje či se dívá na televizi a dělá různé další věci – hraje si, mazlí či se nechává krmit lžičkou jako miminko. Nevěříte?

Podívejte se sami. Na fotkách najdete roztomilé hravé zvíře, které si od své paničky nechá líbit cokoli. Na videu, které má na YouTube přes dva miliony zhlédnutí, se můžete podívat, jak takový obr se svou lidskou rodinou hoduje, hraje si a mazlí se. Je to vážně dechberoucí…

VIDEO NAJDETE ZDE. STAČÍ KLIKNOUT!

Doporučujeme

Načíst další články