Kristen Stewart se svlékla! Z jejích prsou budete mít rozporuplné pocity

10. dubna 2017 • 20:44
Kristen Stewart na titulce Glamour. • Foto: reprofoto Glamour US

Půvabná herečka Kristen Stewart (26) se svlékla ve filmu Osobní nákupčí. Velikost brunetčiných prsou mnohé překvapila. Pohled na ni možná řadě žen pomůže vyřešit jejich komplexy...

Kristen Stewart v thrilleru Osobní nákupčí (2016) režiséra a scénáristy Oliviera Assayase předvedla, že má sice malá prsa, ale rozhodně se za ně nestydí. Ulovila na ně i takového fešáka, jakým je herec Robert Pattinson. Moc dlouho jim to však nevydrželo, protože si divoká kráska uvědomila, že preferuje ženy. Od té doby střídá jednu modelku za druhou, a to včetně své manažerky.

Osobní nákupčí je koprodukční drama, ve kterém není o napínavé momenty nouze. Hlavní hrdinka, Američanka Maureen, kterou ztvárnila právě Kristen, se živí jako nákupčí oblečení pro obletovanou mediální celebritu. Svou práci nesnáší stejně jako svůj současný život. Kdysi jí zemřel bratr a ona se s tím stále nemůže smířit. Proto se vrací do domu, kde sourozenec přišel o život. A ten s ní začne komunikovat ze záhrobí, čímž začíná její boj o holý život… Ve filmu dále hrají: David Bowles, Lars Eidinger, Nora von Waldstätten či Anders Danielsen Lie.

Na YouTube jsme pro vás našli video, kde si můžete nahou Kristen Stewart prohlédnout…

VIDEO NAJDETE ZDE>> STAČÍ KLIKNOUT!

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy