Kreativita nezná mezí: Z modré tašky IKEA vyrábějí lidé batohy, boty i tanga! | Ženy.cz
 


Kreativita nezná mezí: Z modré tašky IKEA vyrábějí lidé batohy, boty i tanga!

18. září 2017 • 22:04
Modrý pytel z obchodu IKEA se dá přetvořit v řadu oblečení a doplňků. • Foto: Reprofoto Bored Panda, Youtube, Twitter, Facebook, archiv

Francouzská firma Balenciaga vyrábějící luxusní módu se minulý měsíc postarala o pořádné pozdvižení. Začala totiž prodávat tašky, které nápadně připomínají typické modré »pytle« z obchodů IKEA. Rozdíl v designu je sice zanedbatelný, totožná je jak barva, tak i tvar, v ceně však propastný. Zatímco švédský nábytkový gigant chce za nákupní plastovou tašku Frakta obdobných rozměrů 15 kaček, Balenciaga je prodává v kůži za bezmála 55 tisíc!

-->

Poté, co se jedno módní návrhářství patrně inspirovalo obchodem IKEA při tvorbě tašky za 55 tisíc korun, vzali lidé internet útokem. Na sociálních sítích se to hemží oblečením a doplňky vyrobenými z proslulého »pytle«, který neodmyslitelně patří k nábytkářskému gigantovi.

Módní výstřelek většinu lidí upřímně pobavil, někteří se ale inspirovali k vlastnímu návrhářství a začali sdílet své výrobky z legendární tašky. Modrý pytel z IKEA lze přeměnit ve stylový ruksak, čapku, boty, roušku i tanga. Na tyto i další neotřelé nápady se můžete podívat v galerii pod článkem.

VIDEO: IKEA vyrobila hračku podle návrhu malého Lukáše z Kladna

VIDEO: IKEA vyrobila hračku podle návrhu malého Lukáše z Kladna VIDEO Martin Bartkovský
Modrý pytel z obchodu IKEA se dá přetvořit v řadu oblečení a doplňků.Modrý pytel z obchodu IKEA se dá přetvořit v řadu oblečení a doplňků.Autor: Reprofoto Bored Panda, Youtube, Twitter, Facebook, archiv

Autor: lm,štš
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy