Na velikosti záleží!

Na velikosti záleží! Zdroj: Shutterstock.com

Královna orálního sexu: Triky, které ho vynesou na vrchol

Stejně tak jako všechno ostatní i orální sex se dá vypilovat tréninkem k dokonalosti. Ovšem ne na každého platí ta stejná pravidla, a jelikož je každý originál, musíte vždy vyzkoušet, co na kterého muže v tomto ohledu platí. Hravost a entuziasmus, jsou základem úspěchu, když vyzkoušíte ještě navíc pár našich triků, bude vám zobat z hrsti.

Pokračování 2 / 8

Neviditelný oral

Mnoho žen má s orálním sexem problém. Stydí se, přijde jim nehygienický nebo si ho nedokážou pořádně užít, protože se špatně soustředí.

Jednou z technik, která může vám pomoci dostat se do sedla a partnerovi přinést nezvyklé potěšení, je orální sex v úplné tmě. Vy se nebudete tolik stydět, že na vás partner upírá zrak a pro něj to bude intenzivní prožitek, protože ho nebudou rozptylovat žádné jiné vjemy.

Pokračování 3 / 8

Trik proti dávení

Pokud chcete stimulovat pocit, že si ho berete do úst až úplně na doraz a nechcete přitom zažívat nepříjemné dávící stavy, zkuste si ho dát pod jazyk.

Špičku jazyka dejte k horní dásni a jeho nástroj bude narážet na váš jazyk zespoda, přičemž váš partner bude mít pocit, že ho máte tak hluboko jak to jen jde.

Pokračování 4 / 8

Moment překvapení

V jisté anketě se ukázalo, že téměř padesát procent všech mužů touží po tom, aby na ně jejich partnerka skočila hned, jak přijdou domů a poskytla jim tak nečekané orální uspokojení téměř ve dveřích společného obydlí.

Když to chtějí, tak jim to dejte. Překvapte ho ve dveřích v sexy prádélku, určitě nebudete litovat.

Pokračování 5 / 8

Kuličky jsou také ve hře

Padesát jedna procent mužů si v další z mnoha studií stěžovalo, že se jejich partnerky málo nebo vůbec nevěnují při orálním sexu jejich varlatům. Penis není tím jediným, co je citlivé na dotek. Muži milují, když jim lehce sajete nebo jen olitujete jejich váčky lásky.

Pokračování 6 / 8

To nevěděl ani on sám

Na špičce žaludu má každý muž dírku, která je velice citlivá. Pravděpodobně ani sám neví jaké to je, dokud mu to neukážete.

Špičkou jazyka namiřte právě na tenhle bod a mírně zatlačte. Můžete dělat i jemné krouživé pohyby. Je to tak specifické místo a pocit, že bude sám překvapený, jak je to příjemné.

Pokračování 7 / 8

Tohle nesmíte minout

Je tu jedno místečko, které je plné nervových zakončení, a tudíž je ultra sensitivní. Jeďte jazykem po jeho penisu až ke kořenu a mezi varlaty najdete právě to místo, kterému byste měla věnovat jistý čas a energii. Bude mu příjemná jakákoli pozornost, ale můžete pro začátek zkusit jemné nasávání.

Pokračování 8 / 8

Vezměte ho za uzdičku

Ještě jeden způsob stimulace byste mohla zkusit, který není úplně běžný a jistě mu přinese mnoho slastných pocitů. Mezi žaludem a tělem penisu se nachází uzdička.

Zatlačte na ni prstem a celý penis i s prstem na uzdičce dejte do pusy. Zatím co ústy dráždíte penis, prstem jemně masírujte uzdičku.

Článek připravil Blesk pro ženy.