a

a Zdroj: profimedia

Jste špatná v posteli? Za tohle vás chlapi vždycky zdrbnou!

Většina z žen by chtěla mít pověst anděla s ďáblem v těle. A i když zrovna neaspirují na titul sexuální dračice roku, určitě by nechtěly slyšet ortel: v posteli je fakt úplně strašná. Jsou ale jistá vodítka, která by k tomuto závěru muže dovést mohla. Která to jsou?

Pokračování 2 / 8

Sex jako milost

...
... | Zdroj: shutterstock.com

"Úplně to nesnáším. Některé holky se chovají, jako kdyby sex byl něco, co ony mají a muži chtějí. A že mi dělají děsnou laskavost a milost, když mne k tomu vůbec připustí," popisuje své zkušenosti čtyřiačtyřicetiletý Václav. "Je mi jedno, jak jsou zkušené, zručné, oholené nebo co mají za prádlo. Pokud ale ženská dělá takovéhle drahoty, je pro mne v posteli špatná. Tečka."

Pokračování 3 / 8

Všechno iniciuje muž

a
a | Zdroj: profimedia

S tím souvisí další věc, kterou obecně chlapi moc nemusí a za kterou vás jednoduše onálepkují jako "špatnou": když veškeré hrátky musí rozjet oni. Podle výzkumů až třicet procent žen přiznává, že sex iniciují vždycky jejich partneři. Ale oni taky potřebují zažít to, že je někdo šíleně chce! A ten pocit je pro ně nesmírné afrodiziakum.

Pokračování 4 / 8

Co blbneš?

sex
sex | Zdroj: shutterstock

Pokračování 5 / 8

Nízké sebevědomí

Otázky typu "co blázníš?" nebo "co děláš?" ve chvíli, kdy se muž pokusí lehce vybočit ze zajetých sexuálních kolejí, ho dokážou spolehlivě rozhodit až do té míry, že za chvíli může být po sexu. Není lepší způsob, jak zbavit muže všech fantazií a zničit jeho touhu, než tyhle dotazy pronesené s patřičným despektem nebo otráveností. Nemusí se vám všechno líbit. Dá se to dát najevo ale citlivěji.

Na manželství se dá svést ledacos. Třeba i naše nadváha.
Na manželství se dá svést ledacos. Třeba i naše nadváha. | Zdroj: Shutterstock.com

Pokračování 6 / 8

Hurá k vrcholu!

"Když přemýšlím o tom, která z mých partnerek se mi zdála slabá v posteli, vždycky to byly asi ty, které měly furt nějaký problém. Třeba musely být přikryté a potmě, protože měly špeky, pořád se kontrolovaly, aby nějak špatně nevypadaly nebo aby byly vždycky navoněné nejmíň třemi deodoranty," popisuje dvaapadesátiletý Karel. "Ve spoustě chutí nebo v dovednostech se dá nějak vyjít vstříc, nějak se domluvit. Ale pokud holka není spontánní a při sexu ve své kůži, pak to většinou stojí za starou belu."

sex
sex | Zdroj: shutterstock

Pokračování 7 / 8

Chichotání

"A pak jsou tu ještě přebornice v orgasmech," dodává Karel. "To jsou moderní poučené ženy, které přesně vědí, co a jak chtějí. Kam a kdy má člověk sáhnout, kde přitlačit – a já si za chvíli připadám, že nejsem v posteli se ženou, ale že pilotuji vesmírné plavidlo," říká a dodává: "Ať žena klidně řekne, co se jí líbí a jak. Ale na tomhle hřišti jsou dva hráči a každý má právo tu hru nějak tvořit. Když se jí to nelíbí, ať si vleze pod peřinu s některým ze svých dokonalých přístrojů."

Nevydařený sex
Nevydařený sex | Zdroj: profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Když nedáte najevo, co se vám líbí

Stejně jako hloupé otázky může "mužův apetýt" ve vteřině zahubit chichotání. Pochopitelně sex není zasedání bezpečnostní rady státu, kde je asi vážnost na místě. Je skvělé se smát, když je čemu. Ale měli by se smát dva. Když se žena začne z ničeho nic chichotat, může počítat s tím, že se muž v tu chvíli cítí jako úplný trotl. Možná mu pomůže vysvětlení, co ji tak rozesmálo. Ale možná už si taky do rána budete vyprávět jen vtipy.

Víme, jak při sexu vypadá naše tělo, jak se tváříme, ale co naše pohlavní orgány?
Víme, jak při sexu vypadá naše tělo, jak se tváříme, ale co naše pohlavní orgány? | Zdroj: Shutterstock.com

"Mám rád, když žena dá najevo, že se jí to líbí," říká třiatřicetiletý Milan. "Ideálně při tom – nějakými zvuky nebo slovně – ale klidně až po tom. Nesnáším, když se chodí hned potom umýt. Jo a taky to nesmí rozebírat zase až tak moc. Prostě klasika, zlatá střední cesta," shrnuje.

Zajímá vás mnohonásobný orgasmus v šesti krocích? Přečtěte si, jak dosáhnout slasti.