Jaké typy žen u mužů nejvíce bodují? Jste mezi nimi?

9. dubna 2017 • 17:06
...
... • Foto: Shutterstock

Jak sbalit muže? Možná zabírá zahrát na něj nějakou komedii… Nebo je lepší zůstat sama sebou? To je vždy sázka do loterie…

Řada odborníků se zabývala zkoumáním, jaké ženy mají u mužů největší úspěch. Podívejte se na rozdělení do typů podle image osobnosti:

Cizokrajný typ. Přestože se cizokrajné krásky zdají velkým lákadlem, už to není, co bývalo. Dnes si k takové vizáži může téměř každá z vás dopomoci líčením, účesem nebo oblečením.

Úspěšný typ. Vede manažerské řeči, nezapomene nahlížet do nejnovějšího typu mobilu či na hodinky. Samozřejmostí je luxusní byznys outfit a mluva bez vulgarismů. Takové ženy bývají vyhledávanými, ale také někdy nahánějí mužům strach.

Ekologický typ. Jde v podstatě o opak úspěšného typu. Nenápadné, pohodlné, oblečení, žádné líčení. Mužů, které takové ženy chtějí získat, není prý mnoho!

Romantický typ. Jemný typ žen s oddaným pohledem přitahuje více muže s neromantickým zaměstnáním. Nevýhodou takovýchto žen údajně bývá, že brzy unaví.

Intelektuální typ. Ten vyšel z módy. Ani intelektuálové zpravidla nechtějí intelektuálky, přestože je oceňují.

Umělecký typ. Tyto ženy mají podobně jako intelektuálky též zúžený výběr partnerů, zvlášť, když se třeba odhodlají k přečtení vlastní básně na první schůzce. Často k druhé už nedojde…

Rodinný typ. Zdánlivě vypadá jako ideální varianta. Tyto ženy bývají sice terčem legrácek, ale jsou nejžádanější k dlouhodobému vztahu.

Kamarádský typ. Bývají to ženy, které snáší partnerovy rozmary a chyby bez větších problémů. Vyhledávány jsou nejvíc muži do 25 let a nad 50 let.

Erotický typ. Sexuální příslib funguje dokonale. Problém je, když erotická fascinace vyprchá… A to většinou netrvá déle než několik měsíců.

Tak co, poznala jste se?

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy