Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou

Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou Zdroj: shutterstock

Jak vypadá vagina při orgasmu? Podívejte se!

Na trh se opět dostává novinka, které vzbuzuje velice rozporuplné názory. Někteří soudí, že byla vyrobena pouze pro podivná individua s úchylkou, jiní na hračku pohlížejí téměř s pedagogickým nadhledem. Pro jiné je vibrátor se zabudovanou kamerou jen dalším, zábavným zpestřením milostných hrátek!

Výrobce tvrdí, že masturbace nikdy nebyla masturbací, dokud jste nespatřila, jak vypadá vaše vagína zevnitř, při samotném vyvrcholení. Je to malinko nadsazené, protože vidět svou vagínu zevnitř neláká zase až tak vysoké procento žen.

V každém případě, je to trochu jako na střední škole v biologické laboratoři. Tam se také prováděly podobné pokusy. Pokud tedy váš partner vždycky toužil po tom, vyzkoušet si profesi gynekologa, s tímto přístrojem bude vypadat jako profesionál.

Vibrátor splňuje všechny funkce, které od běžného produktu v tomto segmentu očekáváte, dostal jméno Gaga a abyste se mohly poučit tím, jak vypadáte zevnitř, jednoduše ho spárujete s vaším počítačem pomocí USB.

Ve špičce vibrátoru jsou také kromě kamery zabudovaná světla, díky kterým můžete prozkoumat své útroby. Rozhodně to není hračka pro každého, ale na druhou stranu, je to kuriozita, která může leckoho bavit.

Článek připravil Blesk pro ženy.