...

... Zdroj: Shutterstock.com

Jak dostat v posteli to, co chcete

Když po něčem toužíte v práci, tak si za tím jdete, protože máte nějaký cíl, kterého chcete dosáhnout, tudíž se nebojíte prosadit se. Ovšem to stejné by mělo platit také v sexu.

Je občas těžké bavit se o sexu především, pokud chcete svého partnera upozornit na drobné či větší chybičky. Do ničeho byste se neměli nutit, a abyste nepokazili náladu, tak následujte těchto rad.

Pokračování 2 / 4

Chcete delší předehru?

Pokud váš partner spěchá rovnou na věc, řekněte mu tohle: „Jestli to chceš, budeš si to muset nejdřív zasloužit.“

Samozřejmě v hravém a svádivém tónu, takže to zapojíte do sexuální hry. Tímhle způsobem ho nekritizujete, jen se domáháte toho, na co máte jistě nárok.

Také mu můžete říct: „Miluju, to, že mě dokážeš dovést k orgasmu hned dvakrát, jednou ještě než se začneme milovat.“ To by ho mohlo motivovat k tomu, že vám bude chtít dokázat, že to opravdu dokáže.

Soustřeďte se na to, co dělá dobře, co je vám příjemné a vyzdvihněte to. Jako třeba: „Ta věc, co děláš tím jazykem, to mi můžeš dělat a nikdy neskončit.“

Pěkně si ho koučujte tak, jak potřebujete.

Pokračování 3 / 4

Toužíte po rozmanitosti?

Udělejte si společně seznam míst, kde byste mohli mít sex, buďte specifičtí a měla by to být místa, kde se sex provozovat dá, například luxusní hotel, vířivka a podobně. Takový malý brainstorming, který funguje i jako milostná předehra.

Jakmile se potom objevíte na jednom z míst na seznamu, budete velice nedočkaví, abyste na to hupli, protože budete oba vědět, na co ten druhý myslí.

Příště, až se budete dívat společně na film, ve kterém bude nějaká žhavá scéna, při které si v duch říkáte: „Tak tohle bych si přála někdy vyzkoušet!“ Řekněte to nahlas.

Pokud toužíte po tom, aby více inicioval sex, tak mu třeba jen tak mezi řečí připomeňte, jak se vám líbilo, když vás tehdy a tehdy, přesně tím a tím způsobem svedl a že vás tahle myšlenka vždycky rozpálí.

Pokračování 4 / 4

Chcete trochu zpomalit?

Neříkejte mu jenom, ať zpomalí, musíte mu vysvětlit proč. „Můžeš zpomalit? Chtěla bych cítit každý tvůj pohyb.“

Pokud vám to není příjemné ba až bolavé, tak se mu to nebojte říct, protože on si to nebude užívat, když bude vědět, že vás to bolí.

Převezměte kontrolu a vyhoupněte se nahoru. Zdůrazněte mu, že se vám to takhle líbí proto, že můžete kontrolovat rychlost i hloubku.

Když se k němu nahnete tak, že se budete téměř dotýkat obličeji, dostanete se do perfektního úhlu k orgasmu.

Článek připravil Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články