Barbora Hájková

Barbora Hájková Zdroj: Instagram

Barbora Hájková
Kateřina Šuriaková.
Kateřina Šuriaková.
Barbora Hájková a Kateřina Šuriaková
Kateřina Šuriaková.
11
Fotogalerie

Jak dnes vypadají Robinsonky Bára a Kačka? Staly se z nich dobré kamarádky a ohromně zkrásněly

Na Robinsonově ostrově pobyly jen pár dní, ale i to stačilo, aby se posléze změnily k nepoznání. Jak vypadá Barbora Hájková a Kateřina Šuriaková dnes?

Patřily mezi nejkrásnější účastnice soutěže Robinsonův ostrov. Bohužel jim vzhled moc nepomohl. Barboru Hájkovou vyhodili krátce po začátku za to, že se dostatečně nezapojovala. Na kmenové radě ji Kateřina Šuriaková, podle níž makaly obě dost, bránila jako lvice. Bylo to ale málo platné. Pro krásku s vyholenou půlkou hlavy hra skončila.

Nejvíce to zasáhlo právě Katku a odchod kamarádky ji zlomil. Nějakou dobu se sice ještě snažila bojovat, ale když se přidaly zdravotní problémy, tak hru vzdala. Dobrovolně ostrov opustila. To zamrzelo nejednoho hráče, protože byla v kmeni velice oblíbená. Dívky i přesto na soutěž vzpomínají kladně. Rády se chlubí fotkami s ostatními soutěžícími. Na sociálních sítích obě též předvedly svůj nový vzhled. A je to až neuvěřitelné…

Bára díky částečně vyholené hlavě vypadala jako pořádná drsňačka. Pak si nechala vlasy dorůst a trochu zesvětlit. Už v soutěži byla kočka, ale s novou hřívou je mnohem půvabnější. Stejně tak je na tom i Katka. Ta si pro změnu nechala vlasy prodloužit a začala se výrazně líčit. Teď je z ní královna večírků. Škoda, že dívky, které se navíc staly dobrými kamarádkami, v soutěži nevydržely déle. I před svou úchvatnou proměnou patřily k největším ozdobám Robinsonova ostrova.

Doporučujeme

Načíst další články