Jak dlouho vydrží váš partner při sexu?

29. března 2017 • 12:06
...
... • Foto: Shutterstock

Pokud váš partner vydrží v posteli kratší dobu, než byste si přála, přečtěte si pár rad, jak jeho výkonnost prodloužit. 

Některé statistiky udávají, že průměrný styk trvá 10 až 15 minut. Většina žen však k dosažení orgasmu potřebuje 30 až 40 minut. Zamyslete se nad tím, zda se neporadit s odborníky, dnes již existuje řada přípravků, které pomohou oddálit ejakulaci a prodloužit sexuální výdrž.

Příčin slabé sexuální výdrže je mnoho. Často za to může stres, psychická a fyzická vyčerpanost nebo nervozita. Některé mohou mít zdravotní původ a je skutečně nezbytné vyhledat odborníka, s jinými můžete úspěšně zatočit sama. Existují doplňky stravy, vyrobené speciálně pro muže, které obsahují látky a extrakty z bylin, jež mají velmi kladný vliv na příčiny slabé sexuální výdrže a pomohou vydržet při milování déle. Osvědčenými jsou produkty Crilex, Rx-plus a Maca Fresh Man.

Podle výzkumu z Royal Society Journal potřebují ženy k dosažení orgasmu v průměru 12 minut. Průměrnému muži však stačí k ejakulaci dvě a půl minuty. Máme pro vás tipy, jak žena může dosáhnout orgasmu rychleji a zvýšit obecně svůj prožitek ze sexu. Na trhu je speciální intimní kosmetika v podobě lubrikačních gelů a sprejů, která obsahuje účinné látky, jež zvyšují citlivost vagíny a zvyšují tak prožitek a usnadňují dosažení orgasmu. Doporučujeme produkty LovelyLovers LibidoUp a Tight UP. I pro ženy existují speciální doplňky stravy. Ty pomohou zvýšit libido a chuť na sex. Jsou jimi například Femm Passion libido caps. nebo Maca fresh woman.

Doporučujeme pracovat na vaší sexuální výdrži dlouhodobě pomocí některého z výše uvedených doplňků stravy. Pokud však potřebujete okamžitou pomoc s oddálením ejakulace, vyzkoušejte jeden z produktů LovelyLovers: intimní lubrikant Delay Gel 150 ml nebo intimní sprej pro diskrétní použití Delay spray 50 ml. Oba mají znecitlivující účinek a pomohou tak mužům vydržet mnohem déle.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy