Sexy zadek

Sexy zadek Zdroj: shutterstock

Hříšný analingus: co to je a jak na to?

Technika, která je pro mnoho z vás možná neznámou a již mnoho dalších považuje za tabu, se nazývá analingus nebo také rimming. Během této sexuální praktiky dochází ke kontaktu jazyka nebo rtů s řitním otvorem nebo uzdičkou mezi řitním otvorem a genitáliemi. Je to velice intimní záležitost, kterou mnoho lidí v běžné konverzaci nerozebírá, mnohdy je považována za nehygienickou.

Pokračování 2 / 6

Proč to vyzkoušet

Sexy zadek
Sexy zadek | Zdroj: shutterstock

Někteří experimentátoři se rádi oddávají análnímu sexu. Možná jste si všimla, že stimulace spojení mezi řitním otvorem a genitáliemi je pro většinu mužů vysoce vzrušivá. Když vám při orálním uspokojování náhodně zabloudí jazýček do otvoru, mužná chlouba na to okamžitě reaguje. Řitní otvor a jeho okolí jsou protkány mnoha jemnými nervovými zakončeními, a proto jsou vysoce citlivé. Stimulací těchto míst proto snadno docílíte mužovy erekce. Jazyk je oproti prstům mnohem citlivější, takže rimming, tedy orální stimulace řitního otvoru, může přinášet úžasně slastné pocity, a to nejen u mužů. Samozřejmě abyste si analingus užili, musí se dodržovat určitá pravidla.

Pokračování 3 / 6

Čistota nade vše

Sexy zadek
Sexy zadek | Zdroj: shutterstock

Předtím než se pustíte do tohoto experimentu, rozhodně doporučujeme osprchovat se. Použijte prst k tomu, abyste zbavili řitní otvor veškerých nečistot, a to i těch, které se nacházejí hlouběji. Pro orální stimulaci není úplně nutný celkový rektální výplach, ale pokud máte možnost, klidně ho proveďte.

Pokračování 4 / 6

Oholte se

Na ženském těle jsou ještě další čtyři místa, jejichž drážděním může dojít k orgasmu
Na ženském těle jsou ještě další čtyři místa, jejichž drážděním může dojít k orgasmu | Zdroj: shutterstock

Ano, chloupky rostou i kolem řitního otvoru, a přestože si myslíte, že vám tam nerostou, určitě se jich tam pár najde. Hladký povrch rekta je nejen příjemnější pro toho, kdo vám rimming provádí, ale zvýší se tím také senzitivita pokožky, a tím pádem bude i pro vás, jako příjemce, zážitek intenzivnější.

Pokračování 5 / 6

Pozor na double dip

Máte trošku větší pozadí? Nevadí, naopak, budete žít delší a šťastnější život
Máte trošku větší pozadí? Nevadí, naopak, budete žít delší a šťastnější život | Zdroj: shutterstock

Toto pravidlo se týká análního sexu stejně jako rimmingu. Pokud vám bude přítel poskytovat toto orální uspokojení, je důležité, aby dodržoval pravidlo týkající se hygieny. V řitním otvoru mohou přebývat bakterie, které jsou velice nebezpečné, pokud by se dostaly do vaginy. Mohly by způsobit nepříjemné záněty. Proto pokud se věnujete řitnímu otvoru, zůstaňte tam a před stimulací vaginy je třeba vypláchnout si pusu.

Pokračování 6 / 6

Vypláchněte si

Sexy zadek
Sexy zadek | Zdroj: shutterstock

Je vždy hygieničtější si po této disciplíně vypláchnout pusu ústní vodou, která zničí veškeré bakterie. Potom můžete nejen pokračovat bezpečně v dalších hrátkách, ale i to osvěží váš dech a líbání bude pro vás oba příjemnější.

Článek připravil Blesk pro ženy.