Hit Stmívání: Jak se změnily herecké hvězdy po 9 letech…

6. dubna 2017 • 23:43
Kristen Stewart.
Kristen Stewart. • Foto: YouTube

Americká filmová série Stmívání se na stříbrném plátně zabydlela roku 2008. Do hlavní role svého romantického fantasy thrilleru režisérka Catherine Hardwicke obsadila Kristen Stewart. Jak se představitelka poněkud zvláštní Belly změnila? A co ostatní herci? Podívejte se!

Vzpomínáte si, jak to začalo? Bella Swan se poté, co se její máma znovu vdala, rozhodla sblížit se s otcem a nastěhovala se k němu do malého deštivého městečka Forks. Tam ji okouzlil podivný spolužák Edward Cullen. Byl to upír. Jej si zahrál Robert Pattinson. V dalších rolích se představili: Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Cam Gigandet či Ashley Greene.

Snímek Stmívání vyvolal úplné šílenství. Hroutily se weby, které o něm zveřejnily informace, knižní předloha byla označena za nejlepší teenagerovský titul desetiletí, číslo týdeníku The Entertainment Weekly s obálkou s hvězdami filmu se stalo nejprodávanějším vydáním roku… Snímek se vyšplhal na 8. místo nejvyhledávanějších filmů na internetu; podobné úspěchy slavili i herci. Koukněte, jak se změnili.

VIDEO NAJDETE ZDE. STAČÍ KLIKNOUT>>


Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy