Tereza Kostková překvapila hlubokým výstřihem.

Tereza Kostková překvapila hlubokým výstřihem. Zdroj: Marek Pátek

Tereza Kostková: Opulence provinčního ražení
Moderátor Marek Eben se držel, aby Kostkové nehleděl do výstřihu.
Miluše Bittnerová je přezdívaná česká Marilyn
Stříbrní Ondřej Bank a Eva Krejčířová
Bronzoví Jana Plodková a Michal Padevět
18
Fotogalerie

Herečka Tereza Kostková šokovala výstřihem až skoro k pasu

Úspěšná televizní soutěž StarDance je každoročně přehlídkou nejen tanečního umění, ale též krásných rób a hlubokých dekoltů. Do tohoto souboje se zkušeně zapojila i moderátorka pořadu, herečka Tereza Kostková.

Modely stále usměvavé Terezy Kostkové, která již léta tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici s Markem Ebenem, si nic nezadaly s nádhernými toaletami soutěžících dam. Ve čtvrtém tanečním večeru poslední řady StarDance je dostihla a některé i předčila v hloubce svého dekoltu.

Není tak divu, že mnozí z mužů, kteří se na parketu vystřídali, měli co dělat, dívat se půvabné moderátorce do očí a nezabrousit pohledem na její výrazně poodhalené vnady. A nebylo to poprvé, kdy Tereza Kostková zaujala naditým dekoltem.

Své nesporné přednosti předvedla třeba na natáčení komedie Líbáš jako ďábel režisérky Marie Poledňákové. Tenkrát svedla pomyslný souboj o hloubku a atraktivitu výstřihu s herečkou Nelou Boudovou. Jejich odvahu ocenili nejen přítomní muži, ale probírala se i v médiích. Podle nich tehdy zvítězila právě Tereza Kostková.