Čtyři věci, které se ve vašem těle zlepší, když spolknete sperma!

7. srpna 2017 • 20:00
 • Čtyři věci, které se ve vašem těle zlepší, když spolknete sperma!

  Polykání mužského semene nepatří u některých žen a dam na vrcholek sexuální hitparády. Možná by je ale mohlo zaujmout, že si tím tak trochu škodí svému zdraví. Přesněji řečeno: Plýtvají něčím, z čeho by mohly mít užitek. Víte, co podle vědců může takové polykání způsobit?

  Muži při jednom výronu semene vystřelí do světa 2 do 7 mililitrů ejakulátu, výsledné množství však záleží na pravidelnosti sexuálního života. V jednom výronu semene je 50 až 350 milionů spermií. Je škoda nechat je ležet ladem, když mají tolik pozitivních vlastností. Sperma totiž:

 • Zlepšuje náladu

  Ejakulát totiž obsahuje látky, které zlepšují psychiku – hormon štěstí serotonin a melanin. A nejen to, najdete v něm i vitamíny a minerální látky. Například zinek, vápník, hořčík, sodík, cukry, kreatin, bílkoviny a vitamín C. Vědci v něm prý dokonce nalezli i stopové množství zlata.

  Platí – čím mladší partner, tím kvalitnější sperma. Čím častěji muž ejakulujte tím kvalita spermatu také stoupá. Skvělý důvod pro každodenní sex – nemyslíte?

   

 • Zrychluje spalování tuků

  Sperma obsahuje látky, které zrychlují metabolismus a podporují trávení. Jedna dávka ejakulátu obsahuje zhruba  55 kalorií. Navíc při orálním sexu zapojujete poměrně dost svalů, takže na hubnutí má jednoznačně pozitivní účinky.

 • Omlazuje a zkrášluje

  Vědci ve spermatu našli mimo jiné i jinou látku, která se nazývá spermidin, která omlazuje buňky a zabraňuje jejich stárnutí až o 30%! Což je lepší a levnější než většina zázračných pilulek a krémů. Opět mladší čím mladší muž tím lepší omlazující účinky.

  Pornoherečky se shodují, že je sperma ideální jako pleťová maska. Také je díky množství vitamínů dobré na lesk a sílu vlasů – jedna londýnská klinika dokonce prodává sérum na vlasy inspirované semenem. 

 • Může skvěle chutnat

  Pro chuť spermatu je důležité co muž jí zhruba 48 hodin před ejakulací. Ženy se shodují, že lepší chutná semeno po zeleninové nebo ovocné stravě než po mase nebo například fernetu. Vyhýbat byste se měli také tučným a kořeněným jídlům.

  Na zlepšení kvality spermatu je výborná skořice, ananas nebo celer, po něm je ejakulát nasládlejší. V Británii dokonce existují  tabletky na to, aby sperma chutnalo po jablku, meruňkách nebo mátě.

Autor:Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy