Kromě klasické chůze můžete zkusit i nordic walking s holemi.

Kromě klasické chůze můžete zkusit i nordic walking s holemi. Zdroj: Profimedia.cz

Co ženy předstírají na začátku vztahu?

Váš vysněný muž vás poctil zájmem a začali jste si spolu. Společně jíte, společně spíte, bavíte se sami i s přáteli. On je božský a vy máte pocit, že vás dělá jinou a lepší. Vědoma si svých drobných chybiček a pamětna toho, co mají muži rádi, snažíte se svůj dojem v prvních týdnech vztahu trochu vylepšit. Co ženy nejčastěji předstírají na začátku vztahu?

Pokračování 2 / 9

Že jsou tolerantní

Problémy v posteli se dají řešit
Problémy v posteli se dají řešit | Zdroj: profimedia.cz

"To je jasný, když měl Mirek blbou náladu, tak si tam musel zůstat dýl, no," říkáte, když vyhazujete gumovou rybu z nesnědené večeře do koše, zatímco váš pan Božský se s opilým blábolením a přitroublým úsměvem snaží omluvit, že je mu to líto, že na tu večeři nepřišel, že fakt šel jenom na jedno, ale když Mirek měl tu blbou náladu. "Jasně, že jsem ráda, že s námi jdou i tvoji kamarádi," cedíte mezi zuby a doufáte, že si nevšimne té ironie, co se vám do řeči vkládá. "Ne, klidně se o víkendu zase postarám o tvé dítě z prvního manželství," říkáte do telefonu a přemýšlíte, kdy vám dojde, že být tolerantní ale neznamená být úplně pitomá.

Pokračování 3 / 9

Že jste pořádná

boty, nepořádek
boty, nepořádek | Zdroj: Shutterstock

Ani před Vánocemi nevypadá váš byt tak útulně a naklizeně, jako když jdete na rande a říkáte si, že by třeba náhodou mohl v noci přijmout pozvání "jít ještě na chvilku nahoru". Ze všech vašich poházených svršků po celém bytě se vám najednou udělá mdlo, začnete likvidovat pastu na zrcadle, zapadlé odličovací tampony a stohy časopisů rozesetých všude včetně WC. Tam je zlikvidujete také, přece nebudete dávat tak okatě najevo, že tam pobýváte, že ano. A ten kousek prádla, který se vždycky objeví někde nečekaně, třeba za polštářem na kanapi, už známým grifem dokážete nenápadně kopnout tam, kde ho dlouho nikdo nespatří.

Pokračování 4 / 9

Že nikdy nevypadáte špatně

Víte, že opar může způsobit až zánět spojivek?
Víte, že opar může způsobit až zánět spojivek? | Zdroj: Shutterstock.com

Ráno nenápadně vyklouznete z postele, osvěžíte dech a zkontrolujete, jestli vám náhodou v noci nenarostlo nadměrné ochlupení. Zlikvidujete mývala kolem očí, protože jste se večer pochopitelně neodmalovala. Přibarvíte řasy, abyste mohla předstírat, že se nemalujete. A pak si jdete v klidu lehnout a můžete předstírat, že jste se právě probudila. Na každé schůzce předstíráte, že podpatky a výstřihy jsou vaše druhá kůže. Když jdete na rande rovnou z práce, kolegové se vás ptají, jestli se chystáte do divadla. A předstíráte, že slova jako "tepláky", "úplet" nebo "stahovací" slyšíte poprvé.

Pokračování 5 / 9

Že vám nevadí jeho vtipy

ttt
ttt | Zdroj: shutterstoclk

Každý jeho fórek odměníte hihňáním, výbuchem smíchu nebo alespoň pobaveným úsměvem. Umíte tyto druhy pobavení střídat, aby náhodou neprokoukl, že to tak trochu předstíráte. Protože ruku na srdce - někdy je to fakt vtipný, ale někdy byste nejraději trapností zalezla pod stůl. Jindy vás svrbí jazyk a přemýšlíte, jestli mu neříct, že Oslo úplně tak ve Švédsku neleží. Ale proč si kazit ty první chvíle a proč ho hned ztrapňovat?

Pokračování 6 / 9

Že vám nevadí jeho oblíbené kusy oblečení

Lenka nechtěla přidělávat problémy svému příteli.
Lenka nechtěla přidělávat problémy svému příteli. | Zdroj: Shutterstock.com

Jeho oblíbená mikina, se kterou dělal parádu blahé paměti Steeve z Beverly Hills 90210, vám zprvu vyrazí dech. To přece nemůže myslet vážně? Stejně tak flanelka - ty jsou sice zase v módě, ale rozhodně se to netýká téhle, která zažila nejedno tulácký ráno a kosmickej vandr! Na probrání jeho šatníku ale bude čas později, teď to zachrání úsměv číslo tři. "To je zvláštní, že před rokem ti ještě nevadila," bude s jistotou křičet pan Božský za pár měsíců, až přiznáte barvu a dojde na poslední soud.

Pokračování 7 / 9

Že jste holka do nepohody

Kromě klasické chůze můžete zkusit i nordic walking s holemi.
Kromě klasické chůze můžete zkusit i nordic walking s holemi. | Zdroj: Profimedia.cz

"Jasně, že mi není zima," snažíte se říct bez drkotání zubů poté, co jste se s ním vydala na jeho oblíbenou podzimní pouť na Říp a nedomyslela, že podzim je vlastně taková malá zima. "Prosím tě, vůbec jsem nepočítala s tím, že bude otevřeno," třeštíte hrůzou oči před zavřeným bufetem a přemýšlíte, kdy ho napadne nabídnout vám bundu. "Tak jo, ale jenom proto, že mi to přijde romantický," zažertujete, když mu berete jeho pletené rukavice i svetr. A na otázku, jestli s ním půjdete i příště, znáte jen jednu odpověď: "klidně". To vám už ale kámoška půjčí pořádný boty i kalhoty.

Pokračování 8 / 9

Že vůbec neplánujete budoucnost

...
... | Zdroj: Shutterstock

Vaše děti by mohly být krásné po něm a chytré po vás. Benedikt bude hrát florbal, protože pan Božský ho má rád, a Jasmína bude dělat asi balet, to se mu líbí, a tak by ji tam mohl vozit. Hypotéku nepotřebujete, on má byt a asi tak za dva roky by tam teda mohl nechat udělat nové podlahy, to jo. Tohle vám všechno běží hlavou velice záhy. Ale na odtajnění myšlenek je času dost, to víte sama a moc dobře.

Pokračování 9 / 9

Že máte podobné zájmy

Rande
Rande | Zdroj: shutterstock

A pak je tady obrovská škála jeho zájmů, které se i na čas stanou vaší posedlostí. Přečtete si pár článků, abyste mohla zasvěceně komentovat zákroky hokejového drsňáka Ryana Hollwega. Strávíte nekonečné hodiny u Top Gearu a rozhodně nebudete kazit jeho zábavu s kámoši nějakým banálním tvrzením, že myslivce nepijete. Ale pro to, abyste byla považována za ideál, musí člověk něco vytrpět! Ještě aby se vám podařilo dotáhnout to do konce a předstírat, že nezvracíte. To teprve budete za bohyni!