starší muž a mladá žena

starší muž a mladá žena Zdroj: shutterstock

Co si ženy opravdu myslí o sexu se šedesátiletými muži? Na internetu se svěřily!

Jaký je sex s chlapem, který by mohl být jejich otcem, v některých případech i dědečkem? Jaké jsou pocity žen ve chvíli, kdy se ocitnou v posteli s mužem, který je sice ve společnosti sexy prošedivělý, jeho nahé tělo ale už patří starci? Internetové diskuse na toto téma hovoří jasně!

Pokračování 2 / 8

Sexuální apetit

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Sexuální apetit v žádném případě není omezen věkem. Vím, o čem mluvím. Mám skvělé zkušenosti s milým šedesátiletým pánem, a to mi ještě není padesát!

Pokračování 3 / 8

Užívej si sexík

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Mému příteli je padesát devět, mně třicet a našemu prckovi šest měsíců. Co víc mám dodat? Pokud to cítíš, běž do toho a na okolí kašli. Okolí bývá ve věci starší muž versus mladá žena dost konzervativní. Beru to tak, že v této republice jsou v tomto směru lidé dost pozadu oproti okolním evropským státům, kde je to normální jev. Takže buď v pohodě a užívej si sexík se šedesátiletým, dokud tu možnost máš. Já mám také radši sexík se staršími muži, jelikož ti mě v sexu zatím nezklamali, na rozdíl od expartnerů mně věkově blízkých.

Pokračování 4 / 8

Akční nejen v sexu

Je mi třicet sedm, mému příteli padesát devět, máme čtyřletou dceru. Nežijeme spolu, vlastně bych měla říct, že už je to expřítel, taky na ty roky nevypadá, je akční někdy až moc, nejen v sexu. Sex byl spíš takový normál, ale nutno říct, že ani já nejsem žádný dravec. Prostě do toho jdi, pokud se přitahujete, na okolí se vykašli, proč to nezkusit?

Jaký mají muži obecně vztah k svému penisu? Podívejte se na video:

Video placeholde

Pokračování 5 / 8

Vypadá mladší

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Je mi třicet čtyři let, jsem rozvedená, s jedním dítětem a mému milenci je padesát pět let. Vypadá teda mladší, „zachovalý“, na svůj věk opravdu pěkný chlap. Sex s ním je super, musím konstatovat, že v posteli je daleko lepší než můj bývalý manžel, který je o 20 let mladší než on. Je stále při chuti, živočišný, váš­nivý... Zkrátka pro mě po téhle stránce super. Jinak kvůli našemu věkovému rozdílu také neplánujeme společnou budoucnost, ale máme se hodně rádi a po sexuální stránce nám to skvěle klape. Já myslím, že tohle je hodně individuální, někdo je ve 20 jako zvadlá lilie a jiný v šedesáti nadržený a výkonný jako puberťák.

Pokračování 6 / 8

V posteli je neskutečný

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Já bych to taky dřív bývala řešila. Teď jsem potkala úžasného muže, kterému je šedesát tři, v posteli je neskutečný a umí se mnou to, co jsem s nikým jiným nikdy nezažila. Postavu má super, sportuje a jeho znalosti mi přijdou úžasné. Přitahují mě jeho inteligence, rozhled, schopnost poradit i jeho povolání.

Pokračování 7 / 8

Můj bývalý by se mohl stydět

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Je mi třicet a nedávno jsem se seznámila s mužem, kterému je šedesát tři, a věřte nebo ne, netrvalo dlouho a skončila jsem u něj doma na gauči, úplně nahá! Bylo to moc krásné. Nehledám v tom vztah nebo lásku, je to prostě chlap, který má hodně zkušeností, rozumí mi a je na mě milý. Nikdy bych si nemyslela, že budu mít sex s o tolik starším mužem, ale žasly byste, jaké podává výkony. Můj bývalý by se před ním mohl stydět. Takže dámy, nebraňte se tomu, žijeme jen jednou!

Pokračování 8 / 8

Neřešíme a užíváme si

starší muž a mladá žena
starší muž a mladá žena | Zdroj: shutterstock

Mně je dvacet osm a přítelovi šedesát tři. Taky to začalo spontánně, kecáme u stolu v kuchyni a najednou šup, už ležím v ložnici. Trvá to skoro rok, je to moc hezké. V sexu mi vyhovuje, je něžný, jemný, vychutnává si mě, protože jsem pro něj něco, co nezažije na každém rohu, a hodně mě přitahuje. On je velký sportovec v plné kondici, jen to někdy vyžaduje na můj vkus docela často (ráno a večer zase, naprosto běžný jev). Přitahuje mě, nikoho nepodvádíme, je nám spolu dobře, a tak neřešíme a užíváme jeden druhého.