Ve stoje

Ve stoje Zdroj: Shutterstock.com

...
Na ženském těle jsou ještě další čtyři místa, jejichž drážděním může dojít k orgasmu
Zezadu
zadeček
...
7
Fotogalerie

Co se honí mužům hlavou, když to ženám dělají zezadu?

Jsou polohy, které jsou staré, jako lidstvo samo. Například ta zezadu. Možná vám občas proběhlo hlavou, co si asi muží při pohledu na vyšpulené ženské pozadí myslí. Zjišťovaly jsme v diskusích.

Poloha zezead, někdy se také říká „na pejska" je nejstarší milostnou polohou,. Můžům vyhovuje zejména pro určitou živočišnost a pocit moci, který při tom pociťují. Přečtěte si názory z internetu, na co při ní myslí.

Sexy záda, prdelka jako na dlani, co k tomu víc dodat, je to výhled pro bohy." KarelObčas mi přelítne v hlavě myšlenka, že kdybych náhodou vyklouzl a netrefil se, můžu se hrozně zranit. Nehledě na to, že se může penis zatoulat do druhé dírky a takovéhle překvapení určitě nikdo nechce." MilanV téhle poloze to trochu svádí, protože můžete jednoduše zrychlit z nuly na sto. A pak si říkáte, jestli už to třeba není až moc rychlé. Doufám, že by mě partnerka upozornila, kdyby jí to bylo nepříjemné." VašekAniž bych byl úplný fanoušek tahání žen za vlasy, v téhle poloze se to tak nějak nabízí samo. Především tehdy, když má dlouhé vlasy. Jenže jak se zeptat a nebude to trapné? Nakonec vždycky skončím u toho, že se raději nezeptám." TondaBože, ta prdelka se prostě úplně nabízí k tomu, abych ji poplácal. Většinou ji jen tak trošičku plesknu a sleduju její reakci, když je pozitivní, pokračuji dál, jen ten zvuk je strašně sexy." Jan

Video placeholde

Doporučujeme

Načíst další články