Zadívejte se svému partnerovi do očí a zeptejte se ho, co by chtěl, abyste se sebou dělala.

Zadívejte se svému partnerovi do očí a zeptejte se ho, co by chtěl, abyste se sebou dělala. Zdroj: Shutterstock.com

Co muži v posteli nesnášejí? Tohle vám do očí neřeknou!

Zkoušet nové věci v sexu je vzrušující. Někdy ovšem v záchvatu kreativity vymýšlíme věci, které naše drahá polovička nenese úplně s libostí. Není přitom úplně snadné říci, že se nám při milování něco nelíbí. 

Platí to pro obě pohlaví, protože muž i žena se často obávají, že by to toho druhého mohlo zranit nebo že by ze sexu nebylo nakonec nic. Několik mužů nám však anonymně prozradilo, co vážně vadí jim.

Pokračování 2 / 7

Vulgarita jí nesluší

Pokračování 3 / 7

Cucflek ve třiceti? Děkuji, nechci

Pokračování 4 / 7

Smích ničí atmosféru

Pokračování 5 / 7

Líbání po orálním sexu

Pokračování 6 / 7

Nemám rád krkolomné polohy

Pokračování 7 / 7

Nevěřte filmům

S manželkou se snažíme počít našeho prvního potomka a ona se rozhodla, že se zbaví veškerých zábran, jen aby mě sex s ní stále bavil. Jedna věc, kterou se rozhodla mě vzrušovat, je mi ale trochu proti srsti. Začala v posteli mluvit vulgárně. Nemám nic proti různým podobným praktikám, ale znám tuhle ženskou už tak strašně dlouho a vím, že tohle prostě není ona. Nechci, aby si myslela, že musí být někým jiným, aby mě vzrušovala, a nechci pak myslet na to, že jsme počali první dítě, když jeho maminka mluvila strašně sprostě.Chodil jsem nějaký čas s holkou, která mi dělala cucfleky. Mám rád, když mě holky líbají na krku, je to moje citlivé místo, ale nemusí tam přece pokaždé být důkaz, který nezmizí dřív než za dva dny. Když mě pak líbala na krku, nemohl jsem si to ani užít, protože jsem se bál, že tam zase budu mít flek. Je nám přece přes třicet, tak už bychom měli být trochu normální, ona by taky měla vědět, jak líbat někoho tak, aby nezanechala cucáka!Když mě holka během sexu plácla přes zadek, tak jsem z toho byl ještě hodnou chvilku rozhozený. Nebylo to kvůli tomu, že by mě to bolelo nebo že by mi to vadilo, ale ještě jsem se nedostal přes ten bod, kdy mi to přijde děsně směšné a nutí mě to smát se. Jenže když se pak rozesmějete v jisté intimní situaci, úplně to zkazí náladu a je po sexu.Jednou mě jistá dívka orálně uspokojovala, když najednou přesunula své pole působnosti na můj řitní otvor. Musím říct, že to nebylo vůbec nepříjemné, ale celou dobu jsem si říkal, že v určitém okamžiku ji budu muset políbit. Protože jsem věděl, kde právě teď měla svá ústa a co z toho otvoru většinou vychází, nebylo tu nic, co bych chtěl líbat. Byl jsem najednou ve stresu.Moje přítelkyně miluje polohu zezadu. Pokaždé, když máme sex, na ni dojde a během ní mě vždycky popadne za ruku a snaží se mě navést k tomu, abych jí masíroval klitoris. Jenže mně se to nikdy nedaří ukočírovat tak, abych udržel balanc. Je to hrozně krkolomné a já jí pokaždé padám na záda, zase se zvedám a zase padám, a to nás oba vždycky vyvede z rytmu. Přál bych si, abych jí mohl vyhovět, ale pokaždé to končí tím, že jsem mírně frustrovaný.Vždycky jsem si myslel, že by se mi něco podobného líbilo, když jsem to jako vzrušující vídal ve filmech, ale když se to opravdu stalo, zjistil jsem, že je to peklo. Byli jsme na návštěvě u rodičů mé přítelkyně, seděli jsme u stolu, který měl dlouhý, vše zakrývající těžký ubrus. Ona vklouzla rukou do mého rozkroku a začala mě hladit a dráždit. Byl jsem najednou vyděšený, protože tam byli její rodiče a já jsem před nimi nervózní i bez toho všeho. Nejhorší bylo, že mě jen vydráždila a musel jsem čekat hodiny na to, než jsme na to konečně mohli skočit!

Článek připravil Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články