Chcete mu to udělat rukou? Máme pár rad, jak začít!

9. dubna 2017
Chcete mu to udělat rukou? Máme pár rad, jak začít!
• Foto: Shutterstock.com

Ruční práce, stimulační techniky, zaujatost, intenzita... Pokud si myslíte, že o spojení rukou a jeho genitálií víte všechno, možná se pletete. Máte tušení, jak by se mělo začínat?

Vaše ruce musí být jak z alabastru - měkké, hladké, atraktivní. Nikoli drsné a mozolnaté, natož s rankami či puchýři. Pak s nimi moc velkou parádu - natož pak sexy slast - neuděláte. Je třeba si dát pozor i na nehty. Žádné ostré hrany! A s tím souvisí i další důležitá věc. Před stimulací pánských „klenotů“ si raději sundejte své ozdoby, tedy prsteny či náramky atd.

I když máte chuť pořádně partnera čapnout, neuškodí si s ním ještě chvíli pohrát. Aspoň jednou za čas. Zkuste se ho vlhkými prsty dotýkat v oblasti hráze, na žaludu, pod varlaty. A teprve potom přejděte ke špičce a jemnými, skoro až letmými pohyby obkružte tělo penisu kolem dokola.

Pak se lze soustředit na hlavu penisu. Je fajn víc zapojovat zápěstí: pohybovat se nahoru a dolů nebo napodobovat vývrtku. Někdy také hodně pomáhá, když říkáte, co děláte, a ptáte se na zpětnou vazbu. Otázky můžete šeptat do ucha. Zkuste to. Brzy přijdete na to, co se nejvíc líbí zrovna vašemu partnerovi.

Jdi na homepage Zpět na začátek
1080p 720p 360p

Horoskopy