Orgasmus na který nezapomenete

Orgasmus na který nezapomenete Zdroj: shutterstock

Chcete mít orgasmus při každém sexu? Tohle funguje!

Není to mýtus, opravdu existují ženy, které zažijí orgasmus pokaždé, když mají sex. Pozor, je to pravý orgasmus, nepředstírají ho. Říká se, že orgasmus se rodí v hlavě ženy. Když se nedokážete odpoutat od milionu myšlenek, které se vám honí hlavou, je to vždycky těžší. Co dělají tyto ženy jinak než vy? Proč jim se to podaří a vám ne? Sestavily jsme pro vás pět bodů, které jsou stěžejní k tomu, abyste byla stejně úspěšná jako ony.

Pokračování 2 / 6

Pravidelně masturbují

Velikost klitorisu podle vědců ovlivňuje orgasmus u žen. Čím větší, tím lepší...
Velikost klitorisu podle vědců ovlivňuje orgasmus u žen. Čím větší, tím lepší... | Zdroj: profimedia.cz

Pokud budete pravidelně uspokojovat sama sebe, stanete se expertkou na vlastní tělo, budete znát každý milimetr a vědět, zda vám dotyky právě tady dělají dobře. Budete znát jemné nuance toho, jak se sebou pracovat. Poznáte, jaký tlak, tempo, rychlost je třeba použít, abyste vyvrcholila. Pokud vy sama víte, co vás vzrušuje, partner už tohle všechno může jen povznést na vyšší úroveň.

Pokračování 3 / 6

Soustředí se na klitoris

Sex je zábava
Sex je zábava | Zdroj: shutterstoclk

Většina žen není schopna vyvrcholení, pokud není stimulován jejich klitoris. Dosáhnout orgasmu pouze penetrací a drážděním bodu G je výsadou jen malého procenta žen. Proto se zaměřte na tenhle malý kousek svého těla, pomoci si můžete sama nebo vás na klitorisu může laskat váš partner. Použít se dají prsty, v určitých polohách můžete třít klitoris o jeho tělo nebo použít vibrátor.

Pokračování 4 / 6

Nespěchají s předehrou

Orgasmus na který nezapomenete
Orgasmus na který nezapomenete | Zdroj: shutterstock

Předehra je velice důležitou součástí milostného aktu, pokud nejste dostatečně vzrušená a nažhavená, tak pro vás bude dosažení orgasmu opět o něco složitější. Neplatí tu žádná pravidla, jak dlouho nebo co byste měla dělat. Každá žena je jiná a každou vzrušuje něco jiného. Některým dělá dobře vášnivé líbání a hlazení, jiná raději dostane naplácáno. Cokoli funguje, jděte do toho a neodbývejte to, probouzí se tím vaše sexuální smysly.

Pokračování 5 / 6

Nebojí se ozvat

Sex
Sex | Zdroj: shutterstock

Nebojte se, nebudete vypadat směšně, když se ozvete a řeknete svému partnerovi, co vás vzrušuje a kde máte ráda jeho dotyky. On sám bude rád, protože mu to pomůže proplout spletitou mapou erotogenních bodů na těle ženy mnohem snáz, a dosáhnout tak kýženého cíle, kterým je vaše uspokojení. Už si to jednou musíte zapamatovat: komunikace je základním stavebním kamenem nejen ve vztahu, ale i v posteli.

Pokračování 6 / 6

Nestresují se kvůli orgasmu

Stres rozhodně není váš přítel. Pokud jediné, na co budete myslet, je orgasmus, bude to jenom kontraproduktivní. Tím, že vám v hlavě jede na plné obrátky jediná myšlenka, nebudete schopna užít si to, co se děje, všechny doteky a laskání, kterými vás váš partner zahrnuje. Čím uvolněnější budete a čím míň na orgasmus budete myslet, tím snáz ho dosáhnete. Zní to bláznivě, ale je to tak.

Článek připravil Blesk pro ženy.

Sex
Sex | Zdroj: shutterstock