...

... Zdroj: shutterstock.com

Chcete ho rychle sbalit? Tomuhle žádný chlap neodolá

Potkala jste úžasného, chytrého a vůbec po všech stránkách dokonalého chlapa, který je navíc přesně váš typ, ale nevíte, jak mu to dát najevo? Těchto pět základních kroků vám pomůže k lásce snů. Vysíláte jimi totiž signály, které lze snadno přehlédnout, ale přesto fungují!

Pokračování 2 / 6

Zaujměte správný postoj

Když stojíte proti potenciálnímu partnerovi, měla byste mít jednu nohu vpředu a svou váhu rozložte tak, abyste se od něj spíš odkláněla. Narovnejte se, uvolněte ramena, je třeba působit nenuceně. Pokud se muž tak trochu odtahuje, udělejte hned krok zpátky. Dáte tím najevo svou sebejistotu, a on tak začne mít snahu přiblížit se k vám.

Pokračování 3 / 6

Jak si sednout?

Sedíte naproti sobě? Nikdy se nenaklánějte k němu, působí to křečovitě. Nejlepší je zády se opírat o opěradlo.

Pokračování 4 / 6

Ukažte své zbraně

Nejsou jimi jen vaše jednotlivé přednosti, ale hlavně celkový dojem. Jako nejtěžší kalibr působí samotná ženskost. Když budete pořád něco plánovat a organizovat, vysíláte tím mužské dominantní signály. Muž se vedle vás ale potřebuje cítit jako pořádný chlap, ne jako malý žáček.

Pokračování 5 / 6

Buďte tajemná

Neventilujte všechny své myšlenky, plány a cíle. A hlavně si nechte pro sebe minulost. Sdělte jen základní fakta, víc nic. Potom muž nebude mít pocit, že vás má prokouknutou během několika večerů.

Pokračování 6 / 6

Rozdmýchejte v něm kreativitu

Pouhé slovní náznaky, jiný program na večer, pípnutí mobilu, příslib úchvatného čehokoliv a tisíc dalších zrnek v této mozaice vám zaručí, že ho nikdy nepřestanete zajímat.

Článek připravil Blesk pro ženy.cz