Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou

Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou Zdroj: shutterstock

Bradavkový orgasmus: 4 kroky, díky kterým ho zažijete!

Ženské tělo je nejen nádherným výtvorem přírody, ale je také velice důmyslné. Věděli jste, že ženy dokáží vyvrcholit jen pouhou stimulací bradavek? Říká se tomu bradavkový orgasmus a je vědecky dokázáno, že je to možné.

Prsa ženy se dokážou, pokud je vzrušená zvětšit až o 25 procent! Potom samozřejmě nejen, že vypadají mnohem lépe, ale také jsou mnohem citlivější.

Během jisté vědecké práce se zjistilo, že pokud se ženám dráždí bradavky, v mozku se aktivuje úplně stejné centrum, jako když jsou drážděny v oblasti klitorisu a vagíny.

Pokračování 2 / 3

Tady je návod na to, jakým stylem by vám měl partner dráždit prsa bradavky především, abyste dosáhla kýženého cíle.

Jen nezapomínejte, že citlivost vašich prsou také ovlivňuje menstruační cyklus a pánové by měli myslet na to, že každá žena je jinak citlivá a má ráda něco jiného.

Jde o vzájemnou spolupráci, dámy si také musí říct, co je jim příjemné.

Pokračování 3 / 3

Zmáčknout: Váš partner by měl zmáčknout bradavku mezi prsty a zatahat za bradavku směrem nahoru.

Lízat: Následně by měl olizovat bradavku kruhovými pohyby.

Sát: Dalším krokem, který přijde na řadu, je sání. Partner obejme vaši bradavku rty a jemně saje. Postupně víc a víc a vytváří tak vakuový efekt ve svých ústech.

Přitvrdit: Ty nejintenzivnější druhy dráždění si nechte na konec. Pokud přijde vyvrcholení, tak neměňte to, co děláte. Pokračujte jako když orgasmus přijde z jakéhokoli jiného dráždění.

Článek připravil Blesk pro ženy.