Pokud často slzíte, můžete mít alergii.

Pokud často slzíte, můžete mít alergii. Zdroj: profimedia.cz

8 nejhorších trapasů při sexu na jednu noc

Vyrazíte ven, nemáte závazky a v baru, klubu nebo restauraci to najednou mezi vámi a jistým pohledným neznámým začne jiskřit. Všechno jde jako po másle a vám se z toho okouzlení skoro podlamují kolena. Vašim kamarádkám, kterých si celou noc vůbec nevšímáte, je jasné dřív než vám, že dnešní noc nepůjdete domů s nimi. Hra je rozehraná skvěle, to se ovšem může ve vteřině změnit. Zde je seznam nejhorších faux pas, která se mohou přihodit v takovéhle situaci.

Pokračování 2 / 9

Byt jak po výbuchu

Přijdete k němu domů, otevřete dveře, přitom se už od vchodu do domu vášnivě líbáte, a v tom rozsvítí světlo a vášeň je ta tam. Nádobí přetéká z umyvadla, vypadá to spíš, že už mu narostly nožičky a samo odchází k lepším majitelům.

Krabice od pizzy s nedojedenými zbytky leží vedle postele, kdo ví, jak tam je dlouho, a vás okamžitě napadají hrozné věci: kdy naposledy převlékal postel a jaké breberky mu v ní možná pochodují…

Pokračování 3 / 9

Kondom

Dopředu jste neplánovala žádnou podobnou akci, bylo to absolutně spontánní rozhodnutí a impulzivní čin, tudíž jste se nevybavila kondomy. V domnění, že muž by měl také v některých případech přijmout zodpovědnost za své činy, jste žila v bláhové představě, že by mohl mít kondom on. To se ovšem nestalo! Teď můžete jen doufat, že je poblíž třeba benzinka nebo má souseda, který je vždy připraven.

Pokračování 4 / 9

Velké prádlo

Nestihla jste si nějakou dobu vyprat a na sobě máte spoďáry, které to jasně dokazují. Teď budete muset udělat manévr hodný kouzelníka a nechat ty tlumiče vášně zmizet, aniž by si toho všiml. Takže zhasnout světla, odběhnout na záchod, ale možná máte ještě jiné metody...

Pokračování 5 / 9

Nečekaní spolubydlící

Jedno z nejhorších překvapení, které vás u něj doma může zastihnout, jsou vzbuzení spolubydlící. Možná si říkáte, proč by to měl být problém, vždyť spolubydlícího má kdekdo. Na mysli máme ale zcela specifické „spolubydlící“, a těmi jsou jeho rodiče!

Pokračování 6 / 9

Neplánovaný šlofík

Máte za sebou strašných pár týdnů v práci, uzávěrky nebo velký projekt a už ani nepamatujete, kdy jste se naposledy vyspala. Takže, když se vám stane, že během orálního sexu malinko klimbnete, není vám jasné, proč už najednou není tak veselý.

Nebylo to proto, že by vám to nebylo příjemné, naopak, tak jste se uvolnila, že unavené tělo prostě samo vypovědělo službu. Jasně, je to trapas, ale pokud má smysl pro humor, tak to skousne, no ne?

Pokračování 7 / 9

Alergie

Mezi dveřmi vás vášnivě vítá jeho čtyřnohý kamarád Ferda, který je chlupatější než orangutan a jehož chlupy je celý byt doslova pokrytý. Vaše sliznice začíná reagovat okamžitě a během chvilky kýcháte jako pominutá a místo očí máte jen dvě škvírky.

Pokračování 8 / 9

Sex video

Pokud na vás týpek vybalí, že by ho děsně rajcovalo, kdyby si váš sex mohl nahrávat, okamžitě si seberte svých pět švestek a alou domů! Sex video je něco, co dovolíme pro zpestření vztahu natočit dlouhodobému partnerovi, kterého známe. Při sexu na jednu noc – to si asi dělá legraci, ne?

Pokračování 9 / 9

Yeti

Jejda, co to je? Jeden svetr je dole a pod ním se objevil druhý, permanentní! S kým jste to přišla domů, s vlkodlakem, yetim? Ne že by vám nějaký ten chloupek vadil, ale tohle je regulérní svetr z lidských chlupů, nedej bože, když sundá džíny a pod nimi má ještě kamaše!

Článek připravil Blesk pro ženy.

Doporučujeme

Načíst další články