orgasmus

orgasmus Zdroj: shutterstock

7 věcí, které muži musí vědět o orálním sexu

Pokud váš partner neví, jak správně provádět orální sex, ukažte mu tento článek a uvidíte sami ten rozdíl. Uspokojení ženy je mnohem složitější než si většina mužů myslí, ve vagíně je dvojnásobek nervových zakončení než u mužů, tedy 8000. Podívejte se na to, jak správně dovést ženu k vrcholu. 

Pokračování 2 / 8

Nezapomínejte na přípravu

orgasmus
orgasmus | Zdroj: shutterstock

Jednou z největších chyb, které chlapi dělají, je, že z nás strhají oblečení a namíří si to rovnou do rozkroku, kde začnou své jazykové rodeo. My ovšem potřebujeme trochu přípravy. Není nic jednoduššího než začít líbáním krku, postupovat přes prsa, kde se doporučuje chvilku se zdržet, a dále si polibky propracovávat cestu až tam, k cílové metě.

Pokračování 3 / 8

Trošičku povzbuzení

orgasmus
orgasmus | Zdroj: shutterstock

Mnoho žen je stále ještě trochu v rozpacích a stydí se za svou vaginu. Přijde jim, že orální sex je špinavý, zkrátka a dobře se cítí nesvé. To, co pomáhá, je podpora od partnera, když nám připomene, jak moc se mu naše vagina líbí, jak rád má její vůni a jak moc ho baví nás orálně uspokojovat. Než by člověk řekl švec, tak kolena letí od sebe a cesta je volná!

Pokračování 4 / 8

Buďte hodní

orgasmus
orgasmus | Zdroj: shutterstock

Je jasné, že pokud se mužům naskytne volná cesta a konečně se dostanou ke kýženému cíli, tak chtějí použít všech dovedností a pomůcek, které mají. Ovšem zuby nejsou nikdy vítanými partnery. Pokud se v nich objeví krvelačný Drákula, je dost dobře možné, že dnes večer bude spát na gauči. Jemná kůžička naší vaginy totiž není na ostré zuby zvědavá.

Pokračování 5 / 8

Používejte uši

orgasmus
orgasmus | Zdroj: shutterstock

S hlavou zabořenou v rozkroku se těžko čte výraz v obličeji, a tudíž je pro nás dámy důležité, abychom i verbálně dávaly najevo, jak se nám snažení partnera zamlouvá. Jeho úkolem je samozřejmě zapojit sluch a podle našich vzdechů se řídit. Jemnými pokyny můžeme partnera krásně nasměrovat tam, kam chceme.

Pokračování 6 / 8

Nezapomínejte používat prsty

orgasmus
orgasmus | Zdroj: shutterstock

Ano, použití jazyka a úst je skvělé, proto se to také nazývá orální sex, ale pokud se do akce zapojí také prsty, potom je to zase o level vyšší disciplína a naše vzrušení rapidně stoupá. Dráždění několika citlivých míst najednou totiž přibližuje a zesiluje vyvrcholení.

Pokračování 7 / 8

Jsou i další místa na těle

...
... | Zdroj: shutterstock.com

Existují muži, kteří jsou absolutně posedlí klitorisem a nejraději by byli, kdyby byl odepínací a mohli si ho nosit všude s sebou. Je skvělé, že vědí, kde je a jak funguje, ale zase na druhou stranu máme na těle mnoho jiných míst, která také stojí za povšimnutí. V rozmanitosti je krása, takže by bylo fajn trochu rozšířit pole působnosti.

Pokračování 8 / 8

Zkuste jemné sání

Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou
Bradavkový orgasmus je fenomén, kterého mohou docílit ženy, pouhou stimulací prsou | Zdroj: shutterstock

Lízání je rozhodně na žebříčku na prvním místě, ale někdy je fajn trochu pozměnit strategii a udělat to představení trochu pestřejší. Některé ženy mají klitoris hodně citlivý a je třeba být superjemný. Jeho citlivost se ale během měsíce střídá. Když muž jemně nasaje klitoris a podle reakcí zjistí, že je tato technika příjemná, může dokonce zkusit sát trochu intenzivněji.