7 věcí, které by muži měli vědět o orálním sexu

18. října 2016 • 12:00
 • 7 věcí, které by muži měli vědět o orálním sexu

  Mnoha mužům nelze upřít, že se v posteli snaží. Některé disciplíny jim jdou lépe než jiné, ale pokud jde o orální sex, ne každý z nich si ví rady, jak to tam dole vlastně funguje. Někteří jsou při pohledu na vaginu úplně ztraceni a jejich urputná snaha se ne vždy střetává s našimi potřebami. Jiní jsou zase tak zapálení pro věc, že dělají spoustu zbytečností, které nás mírně vyvádějí z rytmu. Pokud natrefíte na takového, který přesně ví co a jak, nechte si ho! Pro všechny ostatní je tu návod, jak a co dělat, aby splnili misi s vyznamenáním.

 • Nezapomínejte na přípravu


  Jednou z největších chyb, které chlapi dělají, je, že z nás strhají oblečení a namíří si to rovnou do rozkroku, kde začnou své jazykové rodeo. My ovšem potřebujeme trochu přípravy. Není nic jednoduššího než začít líbáním krku, postupovat přes prsa, kde se doporučuje chvilku se zdržet, a dále si polibky propracovávat cestu až tam, k cílové metě.

 • Trošičku povzbuzení

  Mnoho žen je stále ještě trochu v rozpacích a stydí se za svou vaginu. Přijde jim, že orální sex je špinavý, zkrátka a dobře se cítí nesvé. To, co pomáhá, je podpora od partnera, když nám připomene, jak moc se mu naše vagina líbí, jak rád má její vůni a jak moc ho baví nás orálně uspokojovat. Než by člověk řekl švec, tak kolena letí od sebe a cesta je volná!

 • Buďte hodní


  Je jasné, že pokud se mužům naskytne volná cesta a konečně se dostanou ke kýženému cíli, tak chtějí použít všech dovedností a pomůcek, které mají. Ovšem zuby nejsou nikdy vítanými partnery. Pokud se v nich objeví krvelačný Drákula, je dost dobře možné, že dnes večer bude spát na gauči. Jemná kůžička naší vaginy totiž není na ostré zuby zvědavá.

 • Používejte uši


  S hlavou zabořenou v rozkroku se těžko čte výraz v obličeji, a tudíž je pro nás dámy důležité, abychom i verbálně dávaly najevo, jak se nám snažení partnera zamlouvá. Jeho úkolem je samozřejmě zapojit sluch a podle našich vzdechů se řídit. Jemnými pokyny můžeme partnera krásně nasměrovat tam, kam chceme.
  Autor: shutterstock

 • Nezapomínejte používat prsty


  Ano, použití jazyka a úst je skvělé, proto se to také nazývá orální sex, ale pokud se do akce zapojí také prsty, potom je to zase o level vyšší disciplína a naše vzrušení rapidně stoupá. Dráždění několika citlivých míst najednou totiž přibližuje a zesiluje vyvrcholení.

 • Jsou i další místa na těle


  Existují muži, kteří jsou absolutně posedlí klitorisem a nejraději by byli, kdyby byl odepínací a mohli si ho nosit všude s sebou. Je skvělé, že vědí, kde je a jak funguje, ale zase na druhou stranu máme na těle mnoho jiných míst, která také stojí za povšimnutí. V rozmanitosti je krása, takže by bylo fajn trochu rozšířit pole působnosti.

 • Zkuste jemné sání


  Lízání je rozhodně na žebříčku na prvním místě, ale někdy je fajn trochu pozměnit strategii a udělat to představení trochu pestřejší. Některé ženy mají klitoris hodně citlivý a je třeba být superjemný. Jeho citlivost se ale během měsíce střídá. Když muž jemně nasaje klitoris a podle reakcí zjistí, že je tato technika příjemná, může dokonce zkusit sát trochu intenzivněji.

  Článek připravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy