7 důvodů, proč nás muži rádi orálně uspokojují

11. listopadu 2016 • 06:00
 • 7 důvodů, proč nás muži rádi orálně uspokojují

  Milujeme orální sex! Tato technika není příjemná pouze mužskému pokolení, i když je fakt, že muži by orální sex pravděpodobně přirovnali k nejlepšímu objevu světa. My ženy se držíme trochu víc při zemi, ale bez diskusí, je to technika, která nás většinou spolehlivě dovede k úžasnému orgasmu. Na mužích je skvělé, že orální sex milují nejen přijímat, ale také dávat. Více než muži mají s přijímáním potěšení z orálního sexu paradoxně problém ženy, jež se stále mnohdy stydí nebo se nedokážou dostatečně uvolnit. Možná vám všem, které k této skupině patříte, pomůže těchto pár bodů, u nichž zjistíte, proč muži milují uspokojovat nás ústy.

 • Prodlužuje potěšení


  Samotný milostný akt netrvá déle než osm minut, tvrdí studie. Samozřejmě, že když se do toho započítává předehra, dostaneme se na vyšší číslo, ale spousta mužů i žen touží po sexuálním maratonu. Nemůžeme se mnohdy jeden druhého nabažit a orální sex je praktika, která nám v prodloužení sexuálního potěšení vydatně pomáhá.
  Autor: shutterstoclk

 • Zvyšuje možnost společného vyvrcholení


  Kdybychom sex brali jako závody o to, kdo dosáhne první orgasmu, muži by jednoznačně vždy dosáhli na cílovou pásku mnohem dříve než my. Sex ale není závod, je to spíš teamový sport. Proto je pro muže lákavou představou, že když nás nažhaví orálním sexem předtím, než dojde k další akci, zvyšuje se mnohonásobně možnost společného orgasmu.
  Autor: shutterstoclk

 • Masáž hlavy


  Když nás muži tam dole laskají a spočívají v našem klíně, máme jedinečnou příležitost masírovat povrch hlavy a vískat je ve vlasech. Na povrchu hlavy je spousta nervových zakončení a veškerá pozornost, kterou jim tímto způsobem věnujeme, je pro muže velice příjemná. Takže se nebojte zapojit své šikovné prstíky a uvidíte, že také jemné tahání za vlasy bude přijímáno s velkým ohlasem.
  Autor: shutterstock.com

 • Možnost trochu zbrzdit a obdivovat vaše tělo


  Každého muže na jeho partnerce vzrušuje nějaký specifický kousek těla, o kterém možná ani nemáte tušení, že by ho mohl rajcovat. Může to být linie vašich zad, jemná kůžička těsně pod pupíkem nebo způsob, jakým se smyslně vlní vaše pánevní kosti, když vás vzrušuje. Tohle všechno mohou z úhlu pohledu vašeho klína pozorovat mnohem důkladněji.
  Autor: Shutterstock

 • Dělají to mnohem radši než masáž nohou


  Ať už tomu věříte nebo ne, muži svým milovaným ženám rádi poskytují potěšení. Pokud je požádáte o masáž nohou nebo zad, určitě to pro vás rádi udělají. Ovšem ani jedna z výše jmenovaných službiček vás nepřivede k orgasmu. Pravdou je, že muži zkrátka milují ženský orgasmus, dává jim to pocit mužnosti. Orální sex nás ženy k tomuto slastnému okamžiku většinou zavede spolehlivě, takže co na tom nemilovat.
  Autor: shutterstock

 • Mohou se snáz zaměřit na to, co je důležité


  Občas mají během sexu muži tendenci na klitoris trochu pozapomínat. Znáte to pořekadlo, že se muži nedokážou koncentrovat na dvě věci najednou. Také to, že před sebou mají vaše nádherné nahé tělo, odvádí jejich pozornost, je tolik krásných míst na ženském těle, kterých se chtějí dotýkat, a klitoris je tak malinkatý! Při orálním sexu mu ovšem konečně mohou věnovat veškerou pozornost, a vše vám tak vynahradit.
  Autor: Shutterstock.com

 • Sexuální karma


  Ne že by okamžitě očekávali, že jim jejich službičku oplatíte, není to pravidlo. Ovšem muži dobře vědí, že když dokážou potěšit svou partnerku, vyvolává to pozitivní vibrace. Možná mu to oplatíte hned, možná zítra a třeba nikdy. Ale čím víc dáváte, tím více se vám vrací zpět. Takže pokud vás celou takhle nažhaví, mohou očekávat jen dobré věci – a kdo by mohl proti dobrým věcem protestovat?

  Článek připravil Blesk pro ženy.cz

  Autor: shutterstock

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy