Varování: Časté koukání do zrcadla škodí zdraví.

Varování: Časté koukání do zrcadla škodí zdraví. Zdroj: Profimedia

6 věcí, které ženy dělají tajně před sexem

Ano, všechny bychom to chtěly prožívat tak, jako hrdinky ve filmu: Rande se přesouvání k němu nebo k nám, už ve dveřích bytu trháte oblečení, líbáte se a milujete téměř na podlaze v předsíni... Jenže, většina žen, pokud je v tu chvíli aspoň trochu při smyslech, by nejdříve provedla aspoň pár drobných rituálů. Některé jsou možná zcela zbytečné, ale přesto nám je nikdo nevymluví.

Oholí se od hlavy k patě

Jsou ženy, většinou ty single, které v kabelce nosí pro všechny případy úplně všechno, holítko nevyjímaje. Co kdyby se stalo něco nepředvídaného, někde by narazila na pana Božského, se kterým by skončila u něho doma, a nebyla oholená! To by byl přece trapas. Myslíme si (my ženy, samozřejmě). Jakmile dojde na sex, tak neupravené chloupky nedostaneme z hlavy, proto se jich raději zbavujeme.

Pokračování 2 / 6

Nové spodní prádlo

Sexy
Sexy | Zdroj: shutterstock

Udělat dojem a vypadat sexy, to je naše snová představa, jak na muže v ložnici zapůsobit. Na tuto příležitost si nejedna z nás suší v šuplíčku to nádherné spodní prádlo. Nějaký sexy kompletek, který jsme měly na sobě pouze v obchodě – a několikrát se v něm prohlížely doma v zrcadle. Svůj účel ale ještě nesplnil a teď právě nastává vhodná příležitost.

Pokračování 3 / 6

Poklidit, co se dá

Úklid
Úklid | Zdroj: Shutterstock.com

Pokud úklid není vaší silnou stránkou, pak jistě tu a tam po vašem bytě leží různé svršky, položené knihy, možná nějaké špinavé nádobí. Vizitka, kterou nechcete novému muži ve vašem životě předvést hned na začátku. Bleskovým pobíháním po bytě, zatímco si návštěva sundává v předsíni boty, se tak snažíte dohnat to, co jste za týden nestačila.

Pokračování 4 / 6

Pořádná prohlídka

Víte, jak by měla správně vypadat vaše zdravá vagína?
Víte, jak by měla správně vypadat vaše zdravá vagína? | Zdroj: Shutterstock.com

Je vám jasné, že tam dole to pořád vypadá stejně, jako když jste se kontrolovala naposledy, ale některé z nás se prostě musí přesvědčit. Takže pro jistotu před sexem ještě jednou prověříme naše ženské partie, aby bylo vše dokonalé. Nutno dodat, že existuje poměrně velká část žen, které si to "tam dole" ještě nikdy neprohlédly.

Pokračování 5 / 6

Hlídáte si jídelníček

Jak správně nastavit jídelníček?
Jak správně nastavit jídelníček? | Zdroj: Shutterstock.com

Pokud se chystáme večer na rande, neexistuje snad jediná žena, která by si nehlídala, co během celého dne sní. Nafouklé břicho nebo jiné zažívací potíže totiž nejsou vůbec nic příjemného a na klidu nikomu nepřidají. Takže fazole a podobné potraviny rázem mizí z menu.

Pokračování 6 / 6

Pokec v zrcadle

žena, zrcadlo, vzkaz, srdce
žena, zrcadlo, vzkaz, srdce | Zdroj: Shutterstock

Nervozita vzrůstá, okamžik sexu se blíží a vy se potřebujete jít vydýchat do koupelny. Promluvit sama sobě do duše, tak důrazně, abyste se poslechla a zklidnila se. Pokud si už totiž takhle někoho přivedete do bytu, znamená to, že vám na něm záleží. A čím víc, tím je nervozita vyšší. Pořádná promluva sama k sobě přes zrcadlo občas může pomoci.

Doporučujeme

Načíst další články