sexy prádlo

sexy prádlo Zdroj: shutterstock

5 věcí, které po sexu za žádnou cenu nikdy nedělejte!

Kdo by neměl rád sex plný vášně a bombastický orgasmus? Samozřejmě většina z nás. Ale bohužel mnoho z nás dělá kolem milování také spoustu chyb, které nám mohou zážitek zkazit. Takže – co byste po sexu rozhodně nikdy dělat neměly? 

Pokračování 2 / 6

Zapomenout se vyčurat

toaleta
toaleta | Zdroj: shutterstock

I kdybyste měla vycedit jen kapičku, čurání po sexu je nejlepší prevencí proti zánětu močového měchýře. Když se totiž penis spojí s vaginou, můžou bakterie vniknout do močového měchýře. Klidně se chvilku pomazlete, nemusíte vyběhnout těsně po sexu, ale do hodinky by to bylo záhodno.

Pokračování 3 / 6

Směr utírání

Co o vás prozradí vaše toaleta?
Co o vás prozradí vaše toaleta? | Zdroj: shutterstock.com

Vagina i celý orgán jsou po sexu mírně nateklé a mnohem citlivější. Na tkáni mohou být také malé oděrky, a celá tato oblast je tak náchylnější k infekcím. Nejdete-li na záchod pouze čurat, nezapomínejte se vždy utírat směrem ven, aby se náhodou na vaše citlivá místa nezanesla nebezpečná bakterie.

Pokračování 4 / 6

Používat mýdlo

Dejte si koupel!
Dejte si koupel! | Zdroj: Shutterstock.com

Možná budete mít po sexu nutkání se vysprchovat a pěkně vymydlit mýdlem. To není nutné, a dokonce byste mohla sliznice ošklivě podráždit. Vagina má krásnou samočisticí schopnost a použitím mýdel si jen vysušujete sliznice. Stačí čistá voda.

Pokračování 5 / 6

Sexy prádélko

sexy prádlo
sexy prádlo | Zdroj: shutterstock

Pokud máte bavlněné, potom je všechno v pořádku, protože to je prodyšné, ale nylonové nebo jinak syntetické rozhodně raději odložte. Po sexu bude váš klín sálat teplotou a může být i zvlhlý, tudíž v neprodyšném prostředí umělého prádla by mohl vytvořit hotovou líheň bakterií.

Pokračování 6 / 6

Na bublinkovou lázeň zapomeňte

Ve vířivce se to všechno zvrtlo...
Ve vířivce se to všechno zvrtlo... | Zdroj: Profimedia.cz

Je velice lákavé jít se pěkně prohřát do bublinkové lázně a společně s partnerem se tam oddávat ještě dalším sexy něžnostem. Kvůli zcitlivění sliznic je tu ale opět ten stejný problém. Do vody se dostanou bakterie z celého těla – vašeho i partnerova – a mohly by se dostat i tam, kam rozhodně nechcete.