5 věcí, bez kterých se muž neobejde v posteli

9. ledna 2017 • 16:00
 • 5 věcí, bez kterých se muž neobejde v posteli

  Nechat si od muže diktovat to, jak se máte chovat v posteli, byste asi nevydržela, občas za jistých okolností to může být v pořádku a naopak i dost rajcovní, ale vy sama dobře víte, co se vám v posteli líbí. Muži jsou v tomto ohledu dost jednoduché bytosti. V podstatě by se to, po čem v posteli touží, dalo shrnout do těchto bodů.

 • Rajcuje je verbální popis situace


  Nemusíte popisovat krok za krokem přesně, co děláte, ale nevěřila byste jak i pár takových slůvek, dokáže muže rozrajcovat.

  Někomu tahle slůvka prostě ne a ne jít přes jazyk, ale vždyť například slovo „mokrý“ nebo „takhle se mi to líbí“ nejsou nijak náročná, a přesto působivá.

  Rozhodně nebude fungovat, když se o to budete snažit příliš a budete používat odborné termíny jako například: „Potvrzuji, že tvůj penis vstoupil do mé vagíny.“

 • Mají rádi ženskou iniciativu


  Pro muže není nic tak sexy, jako žena, která ví, co chce a dokáže si za tím jít. Neznamená to, že na něj ze skříně vybalíte bičík a začnete ho komandovat, i když i takováhle hra by se mohla někomu líbit.

  Stačí, když ho jednoduše povalíte na postel, přišpendlíte mu je nad hlavou k matraci nebo převezmete iniciativu ve výběru pozic. Stejně tady stačí už jen náznak, nic komplikovaného a muži z toho budou šílet.

 • Chtějí, abyste byla otevřená novým věcem


  Muži mají rádi, když jim pěkně nahrajete na smeč. Pokud totiž najdete nějakou novou, zajímavou pozici, kterou byste chtěla v posteli vyzkoušet, potom jděte do toho a nestyďte se mu to říct. Vždyť oni na to lačně čekají.

  Nemusíte si dělat hlavu, jestli vám bude ta pozice sedět nebo ne, nejdůležitější je fakt, že chcete zkusit něco nového.

 • Mají rádi překvapení


  Faktem je, že jisté sexuálně orientované hračky mohou určitému druhu mužů nahánět strach, pokud je na ně najdou vytáhnete z pod postele. Nejdříve byste ho měla trochu poznat, než začnete s takovýmhle druhem překvapení.

  Ovšem i spontánní akce, kdy si prostě nemůžete pomoci a musíte ho mít, pro něj bude nezapomenutelným zážitkem, který bude chtít opakovat.

 • Chtějí se dívat


  Vizuální stimulace na muže platí snad nejvíc. Vybírejte proto takové pozice, kdy můž může pozorovat co se děje. Takže na koníčka, nebo když jste nahoře, ale zády k němu a podobně.

  Zrcadla pro ně dělají divy. Pokud jste hodně odvážná, nechte ho, ať vás pozoruje, když si to sama děláte. Nedovolte mu, aby se vás při tom jakkoli dotýkal nebo vás líbal, bude pološílený touhou.

  Článek přiravil Blesk pro ženy.

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy