5 nejméně sexy mužských vlastností aneb S takovým partnerem žít snad ani nelze

6. dubna 2017 • 14:29
...
... • Foto: Shutterstock

Na výběr partnera neexistuje žádný mustr. Každá z nás má trochu jiný vkus a upřednostňuje jiné „parametry“. Zřejmě všechny se ale shodneme na tom, že existují pánské vlastnosti, které se prostě skousnout nedají…

Každý jsme originál, proto i naše milostné vztahy nejsou identické. Přesto jsou věci, na nichž se mnoho z nás shodne. Mezi ně patří i pět pánských vlastností, které nejsou vůbec sexy a většinu žen odradí.

1. Nerozhodnost. Neschopnost učinit rozhodnutí ani po delším zvážení je vyloženě asexuální. Jen málokterá žena snese vedle sebe nerozhodného bačkoru, za něhož musí stále jednat sama.

2. Neschopnost riskovat. Někdy je potřeba trochu zariskovat, abyste dosáhli lepších výsledků. Život podle hesla „lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše“ prostě není sexy. 

3. Lakomost. Je samozřejmě třeba si nastavit hranici mezi finanční zodpovědností a vyloženou lakotou. Uznejte sama, že muž, který by si nechal pro korunu vrtat koleno, moc sexy není…

4. Názorová nestálost. Opět je třeba rozlišit změnu názorů, která je spojena s nabytými životními zkušenostmi, od tzv. „kam vít tam plášť“. Chlap, který si nestojí za svým a nechá se snadno ovlivnit, asi také ani pro vás moc přitažlivý nebude.

5. Machismus. Muž, který se snaží partnerce šéfovat, neváží si její práce, anebo jí dokonce pohrdá, může působit nejen nepřitažlivě, ale až odpudivě.

Autor: red
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy