Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti.

Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti. Zdroj: Petr Kurečka

Čus draku! Startuje Fresh Cash, nový pořad se Sejroškou

Tak co, draku, už topíš? Energetická krize se týká nás všech. Proč v ní jsme a jak se zorientovat v cenách energií, výši spotřeby nebo nastavení záloh? Přežít zimu s minimální újmou pomůže nový pořad Fresh Cash. Lucka Schejbalová alias Sejroška v jeho energo speciálu poučeně a s nadhledem vysvětlí vše, co potřebujete vědět.

Energetická krize je součástí našeho každodenního fungování a s klesajícími teplotami ji pociťuje víc a víc lidí. Chcete se zorientovat v tom, proč jsou energie dražší a dražší? Naučit se spočítat si, kolik vlastně doma prosvítíte, jak mít spotřebu pod kontrolou, jak si správně nastavit zálohy a co to vlastně znamená fixace cen energií? Se vším vám poradí nový pořad Fresh Cash, kterým provází Lucka Schejbalová známá jako Sejroška.

Nový osvětový projekt Fresh Cash přichází do virtuálních světů, aby vzbudil zájem o témata týkající se finanční a digitální gramotnosti. V pětidílném energo speciálu se mimo jiné dozvíte, proč energetická krize vůbec vznikla a proč se týká i Česka, jaké existují druhy energií, co je to Green Deal nebo třeba jak poznat, že jste sedli na lep energo šmejdům, případně co dělat, abyste se z průšvihu dostali ven. Fresh Cash startuje 27. září a vychází každé druhé úterý.

Sledujte Fresh Cash také na Facebooku, Instagramu a TikToku.