Nejhezčí šaty, které můžete obléct na kamarádčinu zimní svatbu. Vyberete si?

25. listopadu 2017
Květované šaty, Zara, 799 Kč • Foto: Archiv firem

Zimní svatby sice nebývají tak časté, rozhodně ale mají své kouzlo. Jestli se na nějakou chystáte, máte právě teď o důvod víc koupit si krásné nové šaty. A jestli ne? Přesto čtěte a kochejte se dál... Důvod se přece vždycky najde!

Šaty na zimní svatbu totiž mohou být jakékoliv šaty, do kterých se zamilujete a dokážete si představit, že byste v nich vyrazila na svatbu nejlepší kamarádce. A letos je rozhodně z čeho vybírat!

K zavinovacím šatům, které byly hitem už v létě, se na podzim přidávají šaty s viktoriánským límečkem (tento střih je velkým hitem i u svatebních šatů). Rukávy i délky sukní se prodlužují, materiály těžknou. Nosí se samet, krajka guipure, lesklý satén i jemně třpytivý lurex. Z potisků určitě vsaďte na květiny či asymetrické pruhy. Z barev pak na tlumené odstíny červené, starorůžové i zelené, sytou modrou nebo fuchsiovou, z metalických rosegold. Zdůrazněte pas, schovejte nohy a užijte si pocit pravé dámy. 

A kde najdete ty nejkrásnější šaty na zimní svatbu? Na naše tipy se podívejte do fotogalerie.

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování Inspirace Cena Místo Tradice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, tipy na nejkrásnější šaty a vše, co ke svatbě patří. Inspirace ze světových přehlídek a veletrhů, poslední trendy. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

Kolik stojí svatbaNejkrásnější svatební šaty. Svatební kyticeSvatební účesySvatební dortykoláčkySvatba v kosteleve venkovském stylunetradiční místasvatební trend 2018Nejkrásnější dekoracepřání a oznámeníPrstýnkysvatební obřadsvatební hry.

Horoskopy