Nejhezčí šaty, které můžete obléct na kamarádčinu zimní svatbu. Vyberete si?

25. listopadu 2017 • 06:00
Květované šaty, Zara, 799 Kč • Foto: Archiv firem

Zimní svatby sice nebývají tak časté, rozhodně ale mají své kouzlo. Jestli se na nějakou chystáte, máte právě teď o důvod víc koupit si krásné nové šaty. A jestli ne? Přesto čtěte a kochejte se dál... Důvod se přece vždycky najde!

Šaty na zimní svatbu totiž mohou být jakékoliv šaty, do kterých se zamilujete a dokážete si představit, že byste v nich vyrazila na svatbu nejlepší kamarádce. A letos je rozhodně z čeho vybírat!

K zavinovacím šatům, které byly hitem už v létě, se na podzim přidávají šaty s viktoriánským límečkem (tento střih je velkým hitem i u svatebních šatů). Rukávy i délky sukní se prodlužují, materiály těžknou. Nosí se samet, krajka guipure, lesklý satén i jemně třpytivý lurex. Z potisků určitě vsaďte na květiny či asymetrické pruhy. Z barev pak na tlumené odstíny červené, starorůžové i zelené, sytou modrou nebo fuchsiovou, z metalických rosegold. Zdůrazněte pas, schovejte nohy a užijte si pocit pravé dámy. 

A kde najdete ty nejkrásnější šaty na zimní svatbu? Na naše tipy se podívejte do fotogalerie.

Fotogalerie

16 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy