Chladnička, která vám udrží jídlo čerstvé

Chladnička, která vám udrží jídlo čerstvé Zdroj: SENCOR

Jak si uchráníte jídlo i náladu?

Mít dokonalého a spolehlivého společníka na cesty je snem mnohé ženy. Skvělou zprávou navíc je, že se kvůli tomu ani nemusíte rozcházet se svým současným partnerem nebo podávat žádost o rozvod. Pro milovnice rodinných výletů, pikniků, dovolených u vody je uchování jídla a pití alfou a omegou celé naplánované akce. A co nákupy potravin v zahraničí? Převoz jídla mezi domovem a chalupou? Pokud ve vás scénář některé ze zmíněných situací vyvolal negativní emoci, přijměte jako omluvu tip na neocenitelné pomocníky.

Malá, ale šikovná. A maximálně praktická

Autochladnička Sencor SCM 4233BL-EUE3(cena: 2 999 Kč) je ideální spojenec pro menší výlety a pikniky. Nebo třeba převoz potravin z bytu na chalupu. Disponuje funkcí chlazení i ohřevu s LED indikátorem. Nabízí vám prostor 33 l. Snadno ji připojíte, buď zásuvkou 12 V pro autozapalovač nebo síťovou zásuvkou na 230 V. Pevná vysunovací rukojeť a velká kolečka umožňují snadnou přepravu. Chladí 16–18 °C pod okolní teplotu.

Velký poklad pro rodinná dobrodružství

Mobilní kompresorová autochladnička Sencor SCM 5501BL(cena: 7 999 Kč) je navržena pro ženy, které plánují delší výlety s rodinou nebo přáteli. S velkou kapacitou a silným chladicím výkonem se postará o všechny potřeby vaší posádky. Hlavní předností je velkolepý prostor s objemem 55 l. Dvě oddělené komory, z nichž jedna menší 14 l slouží na chlazení a ta větší na mražení má 41 l. Výkonný kompresor vám zajistí mrazivých -18 °C, ale také umí prostor vyhřát až na 50 °C.

Hodí se i na piknik
Hodí se i na piknik | Zdroj: SENCOR

Tipy pro používání autochladniček

1. Zapněte autochladničku cca 30 minut před tím, než se vydáte na cestu, aby se dosáhla požadovaná teplota.

2. Uložte těžší potraviny na dno a křehké nebo citlivé umístěte nahoru.

3. Pravidelně svou autochladničku čistěte a kontrolujte, aby správně a dlouho fungovala.

4. Nenechte na ni svítit slunce. Vždy je dobré, aby stála ve stínu.

Bez ohledu na to, kterou chladničku si vyberete, obě vám zajistí, že léto strávíte v maximálním pohodlí. Vaše potraviny a nápoje budou vždy čerstvé a připravené k okamžitému použití. Vyberte si svůj ideální model a připravte se na nezapomenutelné letní zážitky. Šťastnou cestu.

 

Doporučujeme

Načíst další články