Nový domov Ivanky Trump? Luxusní sídlo za 140 milionů

Dcera nového prezidenta USA Donalda Trumpa, Ivanka, se společně s rodinou přesunula z New Yorku do Washingtonu, aby mohla být nablízku svému otci během jeho působení v prezidentském úřadu.

Ivanka coby nový domov pro sebe, manžela Jareda Kushnera a tři děti zvolila přepychovou vilu v Kalorama, která se nachází jen kousek od sídla, které si před časem pronajal Barack Obama s manželkou Michelle.

Sídlo v koloniálním stylu postavené v roce 1923 manželský pár koupil loni v prosinci za 5,5 milionu dolarů, tedy v přepočtu skoro 140 milionů korun.

V sídle se nachází celkem šest ložnic a sedm koupelen. K hlavní ložnici náleží také dvě velkorysé šatny o velikosti průměrného obývacího pokoje v Česku. Rodina si navíc může užívat teplo z pětice otevřených krbů, ve kterých se topí dřevem.

Vzdušný interiér zútulňuje elegantní nábytek jednoduchých tvarů. Otevřená bělostná kuchyně, která se nechází v patře, je čistě minimalistická.

Zatímco nová funkce Jareda Kushnera je již známa – má zastávat úřad poradce v Bílém domě – nad Ivančinou úlohou se zatím vznáší otazník. Zahraniční média spekulují o tom, že Ivanka částečně zastoupí první dámu USA.

Trumpova manželka Melanie se totiž rozhodla zůstat v New Yorku. Důvodem je prý fakt, že zde chodí desetiletý syn Barron do školy.

Původní domov - přepychový byt typu penthouse na Manhattanu – si prý Ivanka ponechá. Většinu času by ale měla trávit v hlavním městě USA.